Sztuka w RW Kultura: najlepsze dyplomy, nuda, ilustracja i Morze Śródziemne na nowych wystawach [POSŁUCHAJ I ZOBACZ]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2018-10-25 16:01 | Zmodyfikowano: 2018-10-25 16:01


BWA Awangarda oglądać można dyplomy absolwentów z każdego wydziału i kierunku wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. O wystawie "Sztuka przejścia '18" porozmawiałem z Alicją Klimczak-Dobrzaniecką i Kamilem Podolakiem.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Od najbliższej soboty BWA Dizajn zaprasza do wyjątkowej przestrzeni dedykowanej nudzeniu się. O "Aż nuda się uda" i wydarzeniach towarzyszących opowiadały Magdalena Kreis i Natalia Romaszkan twórczynie cyklu 3D czyli Dizajn Dla Dzieci.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


W działającej w Centrum Kultury Zamek Galerii Tymczasem od dziś oglądać można "WF, czyli wyszło fatalnie". O wystawie, ilustracjach i "czymś w rodzaju mapy własnego umysłu" mówiła Gosia Kulik.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


"I wody stały się piołunem" to tytuł pierwszej prezentacji twórczości Elli Littwitz w Polsce. O pracach będących efektem zainteresowań obszarem Morza Śródziemnego, które zobaczymy na poziomie 0 Muzeum Współczesnego Wrocław rozmawialiśmy z izraelską artystką oraz z kuratorką Agatą Ciastoń.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


A na koniec Lekcje Sztuki czyli cykl spotkań o formule wykładu z przedstawicielami środowiska artystów, projektantów i kuratorów, które co wtorek odbywają się w Recepcji. W temat wprowadzali nas Maria Zięba i Krzysztof Bielaszka.

Posłuchaj całej rozmowy:
 

Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.