KPR Jelenia Góra bez szans w starciu z mistrzyniami Polski

Wojciech Klich | Utworzono: 2018-11-07 07:39

Podopieczne Michała Pastuszko z pewnością nie były faworytem tego spotkania. Na Dolny Śląsk przyjechały mistrzynie Polski, które dodatkowo nie mogą sobie pozwolić na potknięcia, jeśli chcą gonić świetnie spisujące się w tym sezonie szczypiornistki Metraco Zagłębia Lubin.

Początek meczu należał jednak do wyrównanych. Po 13 minutach to gospodynie prowadziły 8:7. Jednak końcówka pierwszej odsłony w wykonaniu lublinianek była piorunująca. 12 trafień przy raptem 2 golach gospodyń pozbawiło złudzeń, kto w tym spotkaniu zajmuje wyższą pozycję w tabeli.

W drugiej połowie Perła kontrolowała mecz, co chwilę powiększając przewagę. Na 3 minuty przed końcem KPR przegrywał już 14. bramkami, ostateczni skończyło się na wyniku 16:33.

W tabeli Perła Lublin zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 23. punktów. KPR Jelenia Góra jest na miejscu 9. Dotychczas zgromadził 9 oczek.