Mistrz i wicemistrz z kompletem punktów na Dolnym Śląsku [WYNIKI]

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2018-11-20 21:50 | Zmodyfikowano: 2018-11-20 21:50

Mistrz Polski gościł w Głogowie, z drużyną wicemistrza kraju rywalizowali szczypiorniści z Lubina. Mimo, że kielczanie przyjechali na Dolny Śląsk bez kilku podstawowych graczy, nie mieli problemów z odniesieniem zwycięstwa. Chrobry dotrzymywał kroku najlepszej polskiej drużynie jedynie przez pierwszych kilkanaście minut.

Podobnie wyglądał scenariusz spotkania w Lubinie. Tu także już do przerwy przyjezdni mieli solidną zaliczkę. Bohaterem gości był doświadczony bramkarz Marcin Wichary, który miał w tym spotkaniu prawie 40-procentową skuteczność interwencji.

WYNIKI:

Chrobry Głogów - VIVE Kielce 30:38 (14:20)

SPR Chrobry: Stachera, Kapela - Wawrzyniak 1, Warmijak 2, Sadowski 1, Klinger 3, Babicz 3, Biegaj 2, Orpik 3, Bartczak 3, Krzysztofik, Czapla 4, Bekisz, Makowiejew 6, Rydz 2.

PGE Vive: Ivić, Cupara - Bis 1, Jachlewski 6, Lijewski 4, Jurkiewicz 4, Kulesh 2, Moryto 4, Mamić 3, Fernandez Perez 3, Dujshebaev D. 2, Karalek 9.

Zagłębie Lubin - Orlen Wisła Płock 19:29 (10:17)

Zagłębie: Skrzyniarz , Małecki- Dudkowski 4, Bondzior 3, Chychykalo 3, Kużdeba 3, Jaszka 2, Marciniak 1, Moryń 1, Sroczyk 1, Szymyślik 1, Dawydzik, Gębala, Mrozowicz, Pawlaczyk, Stankiewicz.

Wisła: Wichary - Sulić 2, Daszek, de Toledo, Obradović 1, Moya 1, Mihić 3, Racotea 3, Mlakar 3, Tarabochia 5, Krajewski 2, Piechowski, Zdrahala.