Wrocławski tyczkarz i inni pracowicie spędzają święta Wielkiej Nocy

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2019-04-20 08:00 | Zmodyfikowano: 2019-04-20 08:00
A|A|A

fot. Paweł Skraba

– Zawsze staramy się, by zawodnicy czuli się dobrze w naszych progach, ale w święta szczególnie chcemy jeszcze dać im choć odrobinę specjalnej atmosfery – mówi Mariusz Kałużny, dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu. W restauracjach na obiektach COS w święta zawodnicy będą mogli spróbować potraw znanych z wielkanocnych stołów.

Obecnie na zgrupowaniu w Cetniewie trenuje polska kadra bokserska, która przygotowuje się do Memoriału Feliksa Stamma, a w Wałczu formę szlifują nasi wioślarze i wioślarki.

Spora grupa sportowców będzie miała wolną niedzielę wielkanocną, a na obiektach Centralnego Ośrodka Sportu pojawią się w poniedziałek. Do Spały tego dnia już rano przyjedzie m.in. tyczkarz AZS AWF Wrocław Robert Sobera. – Jestem z tego zadowolony, bo po jednym dniu obżarstwa i siedzenia w domu już mnie roznosi energia – mówi mistrz Europy z 2016 roku.

Również w Poniedziałek Wielkanocny zgrupowanie w Szczyrku rozpoczną reprezentanci Polski w łucznictwie, których w tym sezonie czeka udział m.in. w Mistrzostwach Świata, Igrzyskach Europejskich i Letniej Uniwersjadzie. Z kolei wieczorem w Szczyrku mają spotkać się pierwsze siatkarki, które w tym sezonie będą uczestniczyć w zgrupowaniach reprezentacji Polski. Czołowych zawodniczek jednak nie będzie, bo zaraz po świętach odbędą się mecze o złoty i brązowy medal w Lidze Siatkówki Kobiet.

Na obiektach w Szczyrku spotkać można też skoczków narciarskich i kombinatorów norweskich z kadry A i B, którzy, choć nie mają oficjalnego zgrupowania, to jednak trenują.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama