Wrocław: Manifestacja przeciw nienawiści pod pręgierzem [ZDJĘCIA]

Beata Makowska, MK | Utworzono: 2019-07-25 21:07 | Zmodyfikowano: 2019-07-25 21:11
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

- Organizacje pozarządowe, organizacje LGBT a także działacze i politycy. Musimy się sprzeciwiać szerzącej się nienawiści. Teraz jest czas aby sprzeciwić się temu co dzieje się teraz w Polsce - powiedział jeden z organizatorów manifestacji Robert Wagner:

Kilkanaście osób niezgadzających się z manifestującymi protestowało w sąsiedztwie, przy ulicy Oławskiej.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~ada
2019-07-27 23:57:22
z adresu IP: (178.219.xxx.xxx)
Ocena: 2
chlopak calujacy sie z chlopakiem chyba nie jest normalnym zjawiskiem. Chyba wszyscy Panstwo sie z tym zgodzą.
~Fee
2019-07-27 10:51:19
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
Widzę, że Radio Wrocław zaczyna zachowywać się jak gazeta peel - jak pod tekstami o „uchodźcach” pojawiały się komentarze „nie po linii” (i wcale nie mam na myśli tych podpadających pod zarzuty prokuratorskie) to komentarze wyłączono. To samo widzę w przypadku pobitego „dziennikarza”....
~???
2019-07-26 07:08:37
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 11
Kiedy oni w końcu zrozumieją, że takimi protestami prowokują? Czy oni na prawdę myslą, że takie marsze przestaną kiedyś prowokować? Czy oni przeczytali jakąś poważną książkę choć raz w życiu?
~wrocławianin
2019-07-26 06:49:37
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 6
Czy we Wrocławiu nie ma ważniejszych problemów dla Radia Wrocław? Mi lgbt nie przeszkadza, ale też nie jestem zainteresowany tym ruchem. Jestem normalny. We Wrocławiu przeszkadza mi marnowanie publicznych pieniędzy na stadion, kopaczy i inne bzdety. Przeszkadza mi niedoinwestowanie miejskiej komunikacji, brak pieniędzy na remonty ulic, chodników, domów, Brak pieniędzy na konserwowanie miejskiej zieleni i jej powiększanie. Jestem zainteresowany tym aby dla Radia Wrocław stały się ważne te ważne problemy mieszkańców Wrocławia. Panie Redaktorki i Panowie Redaktorzy Radia Wrocław piszcie o tym co jest istotne dla mieszkańców Wrocławia. W związku z tym mam uprzejmą prośbę do Pań Redaktorek i Panów Redaktorów Radia Wrocław aby mi odpisali co jest ważne dla zwykłych płatników podatków we Wrocławiu.
~Mano
2019-07-26 05:45:11
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 8
Tolerancja to nie akceptacja. I tyle. Trzeba przyjąć do wiadomości, że od społeczeństwa należy wymagać tolerancji ale nie akceptacji. Masz znajomych homoseksualistów? Dobrze się czujesz w ich towarzystwie? Świetnie ale nie wymagaj tego od innych.
~Ten co
2019-07-26 01:08:54
z adresu IP: (77.112.xxx.xxx)
Ocena: -57
Kradnie i przyjmoje Wziątki od 60 lat ...
~Fan demokracji
2019-07-25 23:13:41
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 10
Co to za bieda. Demokracja to głos obywateli przy urnach . Dość tego tęczowego objazdowego cyrku. Jasne jak świat światem lesbijki i geje byli są i będą. Tylko czy te oczywiste prowokacje LGBT należy tolerować i wpuszczać do domu i szkoły ? Wątpię. Dlaczego stanowczy sprzeciw tego typu parada.
~Pewnik
2019-07-25 22:25:10
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 171
PiS musi mieć wroga. Skończył się temat gender, zaczął LGBT.
~tomek
2019-07-25 22:19:41
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: -76
O przyszedł lobbysta J.Pinior. Ile tam może być osób ze 100 we Wrocławiu mieszka 650 tys osób
~BO66
2019-07-25 21:26:19
z adresu IP: (185.119.xxx.xxx)
Ocena: -8
WOLNOŚĆ.RÓWNOŚC.TOLERANCJA.