Rozmowa Dnia: Piotr Borys: PiS sprowadził na Polaków wielki chaos

Dariusz Wieczorkowski, d | Utworzono: 2020-01-24 08:51 | Zmodyfikowano: 2020-01-24 08:55
A|A|A

Piotr Borys (fot. facebook)

Równolegle Sejm odrzucił uchwałę Senatu o zmianie tzw. ustawy kagańcowej. Oznacza to, że ustawa, która ma umożliwić karanie sędziów, trafi teraz na biurko prezydenta.

- PiS sprowadził na Polaków wielki chaos - mówił w Rozmowie Dnia Radia Wrocław Piotr Borys z Platformy Obywatelskiej.

Głos w sprawie reformy sądownictwa zabierze jeszcze prezydent. Do Andrzeja Dudy będzie należeć ostateczne decyzja w sprawie przyjętych wczoraj przez posłów PiS-u ustaw sądowych.

POSŁUCHAJ ROZMOWY DNIA:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~rzeczywistość
2020-01-28 11:18:09
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -12
Czy to jest normalne, że sędzia który ukradł i jest złodziejem sądzi ludzi za złodziejstwo? Gdyby podać tę informację do zachodniej opinii publicznej to albo by nie uwierzyła albo pękła ze śmiechu. A w POlsce tak jest! Ludzie maja już tak dość sądów, że popierają nawet tak nieudolną reformę jaką robi Ziobro. Jest to smutne w sumie, ale taka jest rzeczywistość.
~jaś fasola
2020-01-27 14:23:21
z adresu IP: (87.206.xxx.xxx)
Ocena: -14
Środowiska PO i SLD wywodzą się z takich wspaniałych organizacji jak KLD i PZPR, nie wiem, czy opinia publiczna wie, że te dwie organizacje mają powiązania z WSI, BND, GRU, KGB? Po 1989 r. ukradziono w Polsce miliardy złotych, ponad 100 osób straciło życie w dziwnych okolicznościach i do dzisiaj nie zostało to wyjaśnione, ani osądzone. Pytam więc osoby broniące tego układu, czy chcecie żyć w takiej Polsce?
~Widz
2020-01-25 09:08:48
z adresu IP: (46.255.xxx.xxx)
Ocena: 37
Do wszystkich piszących o reformowaniu wymiaru sprawiedlowosci przez PiS to proszę zobaczyć czy przez ostatnie 4 lata ich rządów skróciły się postępowania albo czy zapadają sprawiedliwsze wyroki. Moje obserwacje wskazują że nie...
~Jpis
2020-01-25 02:20:21
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 40
Jpis!
~jaś fasola
2020-01-24 20:55:44
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -38
Wielki chaos na Polaków to sprowadziło środowisko reprezentowane przez Pana, czyli PO (Stronnictwo Pruskie), które będzie robić wszystko, aby Polskę wywrócić do góry nogami. Ludzie z tego środowiska są zepsuci do szpiku kości, boją się reformy Wymiaru Sprawiedliwości, ponieważ gdyby zostali uczciwie i sprawiedliwie osądzeni, to wiadomo jakby to się skończyło... . W imię obrony kasty sędziowskiej są gotowi podpalić Polskę!!!
~Zzy
2020-01-24 15:43:53
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 11
Pełna zgoda Panie Borys. A o komentarzach typu - inni też tak robili - bez komentarza.
~Grzegorz
2020-01-24 12:20:27
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -32
A pan Borys pamięta że oni w tej aferze oddali pierwszy strzał, próbując wybrać niezgodnie z zasadami sędziów do TK?
~popieramPIS
2020-01-24 11:24:42
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: -64
PO to afera za aferą! PIS to przestrzeganie prawa i sprawiedliwść społeczna.
~Jan
2020-01-24 10:11:27
z adresu IP: (81.161.xxx.xxx)
Ocena: -41
To co PO mówi o działaniach obecnego rządu jest mało istotne ponieważ dawno stracili wiarygodność. Reformy sądów są potrzebne i konieczne.
~Kolonizator
2020-01-24 09:30:16
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: -34
Panie Piotrze proszę spojrzeć w lustro i przestać bredzić. PS. Można użyć pańskiej logiki i powiedzieć, że POlszewckie prawo jest bezprawiem.