Cuprum Lubin zagra z Jastrzębskim Węglem

Michał Hamburger | Utworzono: 2020-02-05 06:52 | Zmodyfikowano: 2020-02-05 06:53
A|A|A

fot. Cuprum Lubin

Starcie z Cuprum Lubin będzie dla Jastrzębian szóstym meczem z rzędu na wyjeździe. Chociaż w tym czasie Pomarańczowi mieli za rywali kolejno: wspomniany wyżej Zenit Kazań, Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Vervę Warszawa Orlen Paliwa, Halkbank Ankarę oraz MKS Ślepsk Malow Suwałki, to wygrali cztery z pięciu tych pojedynków, ulegając jedynie liderom PlusLigi z Warszawy. To świadczy o potencjale rywali.

Dopiero po ostatnim meczu w Suwałkach drużyna dzisiejszych rywali Cuprum powróciła na Śląsk z długich z wojaży. – Trochę odpoczęliśmy. Po przyjeździe z Suwałk zawodnicy mieli półtora dnia wolnego, z indywidualnymi zajęciami na siłowni. Jesteśmy w dobrej dyspozycji. Pomimo zmęczenia potrafimy się zmobilizować i grać dobrze – mówi Leszek Dejewski, asystent Slobodana Kovacia.

Cuprum ostatnio również spisuje się dobrze bo wygrało swoje dwa ostatnie spotkania – z Asseco Resovią Rzeszów oraz GKS-em Katowice, dzięki czemu zameldowało się w czołowej ósemce premiowanej awansem do fazy play off.

Początek środowego meczu w hali RCS Lubin o godzinie 18:00.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama