Niedzielne granie w Kobierzycach. Przyjeżdża pogromca Piotrcovii

PP/inf. prasowa | Utworzono: 2021-02-07 07:05

Koszalinianki są obecnie w tabeli piąte. Dzięki sześciu zwycięstwom mają na swoim koncie osiemnaście punktów, tracąc do wicelidera z Kobierzyc trzynaście oczek. W ubiegły weekend pewnie pokonały rewelację sezonu Piotrcovię, 38:27. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się w tym meczu m.in. Lesia Smolinh, która wpisała się na listę strzelczyń aż dwunastokrotnie.

W ekipie Młynów Stoisław w ataku groźne są, oprócz wspomnianej wcześniej Smolinh, także Iuliia Andriichuk, Hanna Rycharska, czy była zawodniczka KPR-u Anna Mączka.

Kobierzyczanki wciąż utrzymują się na fotelu wicelidera, tracąc do Zagłębia Lubin sześć punktów. Miedziowe mają jedno rozegrane spotkanie więcej. W poprzedniej serii podopieczne Edyty Majdzińskiej wygrały w Elblągu z tamtejszym Startem 22:20.

Drużyny z Kobierzyc i Koszalina mierzyły się ze sobą w najwyższej klasie rozgrywkowej dwanaście razy. Bilans przemawia na korzyść Młynów, jednak ostatnie pięć spotkań padło łupem KPR-u. W poprzedniej rundzie zespół z Dolnego Śląska wygrał na wyjeździe 22:20.

Początek niedzielnego meczu w Kobierzycach o godz. 13.00. 


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.