Grzegorz Schetyna stracił prawo jazdy

BT | Utworzono: 2022-08-27 15:00 | Zmodyfikowano: 2022-08-27 15:01
A|A|A

fot. archiwum RW

Grzegorza Schetynę zatrzymano w Sierakówku (woj. mazowieckie). Poza zatrzymaniem prawa jazda i mandatem w wysokości 2,5 tysiąca złotych ukarano go także 10 punktami karnymi.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~To już Opozycja
2022-08-28 22:20:34
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
nie wierzy w swoje sondaże? No to się posrała
~Pacza Mama
2022-08-28 16:39:16
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ile x razy pobrał preparat na wściekliznę?
~Barbi
2022-08-28 15:32:26
z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
Ocena: 13
Jest wiele filmików, na których widać jak limuzyna Jarosława Kaczyńskiego z nim na pokładzie pędzi ulicami Warszawy przekraczając dozwoloną prędkość i przejeżdżając na czerwonym świetle. Jakieś konsekwencje dla kierowcy? ¯\_(ツ)_/¯
~pis idzie na dno!
2022-08-28 13:35:43
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 12
Neonówka ,,Wigilia”, tam jesteście pokazani!
~PIS wygrałby!
2022-08-28 12:25:33
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -16
Prawo i Sprawiedliwość zdecydowanie wygrałoby wybory parlamentarne, gdyby te odbywały się w niedzielę – tak wynika z nowego sondażu pracowni Social Changes na zlecenie w polityce W tym badaniu różnica między partią rządzącą a KO wynosi 9 pkt. proc. Na partię Jarosława Kaczyńskiego głosować chce 36 proc. biorących udział w badaniu. Oznacza to spadek w porównaniu do poprzedniego sondażu tej pracowni o 3 pkt. proc. Na drugim miejscu jest Koalicja Obywatelska Donalda Tuska, na którą wskazało 27 proc. respondentów. To wynik gorszy o 1 pkt. proc. niż poprzednio. Polityczne podium zamyka Polska 2050 Szymona Hołowni, która odzyskuje trzecie miejsce z 10-proc. poparciem (wzrost o 2 pkt. proc.). Kolejne miejsca zajmują Konfederacja (9 proc.; poparcie bez zmian), Lewica (9 proc.; poparcie bez zmian). Do Sejmu nie dostaliby się przedstawiciele Polskiego Stronnictwa Ludowego. Na partię Władysława Kosiniaka-Kamysza głosować chce tylko 4 proc. badanych. Kukiz‘15 zyskuje 1 pkt. proc. i ma poparcie na poziomie 2 proc. Porozumienie obecnie może liczyć na 1 proc. poparcia wśród badanych. Badanie zostało zrealizowane metodą CAWI (Computer Assisted Web Interview) w dniach 19 – 22 sierpnia 2022 roku, na panelu internetowym, na ogólnopolskiej, reprezentatywnej (pod względem: płci, wieku, wielkości miejsca zamieszkania) próbie Polaków. W badaniu wzięło udział 1071 osób.
~PIS - największe
2022-08-28 12:20:51
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -17
poparcie! Opozycja totalna - tylko 20 procent!
~Tak pytam
2022-08-28 11:53:30
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 15
On jechał sam własnym samochodem. Ale dlaczego taki np. Macierewicz jeździ limuzyną z kierowcą i ochroną za NASZE pieniądze? Mało się nażarł na picu smoleńskim?
~Wieslaw
2022-08-28 10:25:16
z adresu IP: (185.27.xxx.xxx)
Ocena: -16
Skowyt totalnej targowicy za utraconym korytem
~Fitopato
2022-08-27 21:51:29
z adresu IP: (31.178.xxx.xxx)
Ocena: -2
Poza terenem zabudowanym, poza Sierakówkiem można pomykać 90 km/godzinę. Więc tlumaczenie jest głupie..Dalej przekraczał dozwoloną prędkość o 33km/godz.
~fachowiec
2022-08-27 21:37:26
z adresu IP: (2a00:f41:707e:16a2:716c:x:x:x)
Ocena: 18
No i co z tego? Kierowca jak każdy inny, przewinił, dostał karę i tyle. Ale rozumiem że to super temat do grzania w pisowskich szczujniach, żeby pobudzać emocje niezbyt inteligentnego elektoratu ;)
~Redaktor
2022-08-27 19:45:54
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -5
Tak pseudo elity pokazują jaki mają stosunek do obowiązującego prawa. Dobrze, że są karani i publicznie napiętnowani.
~były słuchacz
2022-08-27 17:45:14
z adresu IP: (2a02:a319:a03f:6500:2d36:x:x:x)
Ocena: 16
I czy to jest news na pierwszą stronę? Popełnił wykroczenie, został ukarany i koniec tematu. Gdyby był z pisu to na pewno nie poniósłby konsekwencji. Ten propagandowy artykuł jest tylko po to, aby nakarmić nienawiścią pisowskie trolle.
~były słuchacz
2022-08-27 17:42:52
z adresu IP: (2a02:a319:a03f:6500:2d36:x:x:x)
Ocena: 11
Możemy być pewni, że tęczowy Jarosław nie straci nigdy prawa jazdy
~jozek z bagien
2022-08-27 17:35:43
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -11
Trzeba bylo, pociag wybrac Szybko i taniej I kasa na skladke, na alkochol by zostala...
~Zenek
2022-08-27 17:31:45
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -10
Spieszyl sie na "Campus Niemieckiej" opozycji, pana awari T. :() POkemoni przegrani sa!!! A ich sponsorzy z Berlina,niech szykuja powoli i zbieraja alkochol Na kolejna stype wyborcza!!! Do Bundestagu zdrajcy kandydowac!!! W Polsce jestescie, radioaktywnym odpadem POlitycznym!!!
~kto to
2022-08-27 15:56:29
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -1
jest?
~Przez niego
2022-08-27 15:46:06
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -16
Platforma przegra kolejne wybory.
~saper57
2022-08-27 15:43:05
z adresu IP: (185.82.xxx.xxx)
Ocena: 2
Schetyna to niepoważny człowiek,został zmarginalizowany w Platformie Obywatelskiej i moim zdaniem nie powinien zostać wystawiony na listy w najbliższych wyborach parlamentarnych...!!! Jego działanie jest szkodliwe dla całej opozycji...!!! To powinien być definitywny koniec kariery politycznej cwaniaczka z Legnicy...!!! Chyba...,że wstąpi do PiS-u...,tam w gronie szalbierców odnalazłby się... .
~Andrzej 64
2022-08-27 15:34:27
z adresu IP: (2a00:f41:70b9:6eb0:0:x:x:x)
Ocena: 0
To się Grześ popisał ????????????????????