Żużlowcy Betardu Sparty w półfinale indywidualnych mistrzostw Polski

Robert Skrzyński | Utworzono: 2014-06-06 07:12 | Zmodyfikowano: 2014-06-06 07:12

Awans do półfinału uzyskała najlepsza ósemka zawodników z trzech ćwierćfinałów. Na torze w Pile zwyciężył zużlowiec Unibaksu Toruń Adrian Miedziński. Maciej Janowski z Betardu zajął trzecie miejsce a inny zawodnik wrocławskiego zespołu Tomasz Jędrzejak był szósty.

W ćwierćfinale w Krakowie najlepszy był Oskar Fajfer z Unibaxu Toruń. Czwarte miejsce zajął Patryk Malitowski z Betardu. Inny Wrocławianin Zbigniew Suchecki wygrał wyścig barażowy i będzie rezerwowym w półfinale.

Ćwierćfinał w Lublinie wygrał Piotr Protasiewicz z Falubazu Zielona Góra. Zawodnicy Betardu nie startowali.

Ćwierćfinał w Ostrowie Wielkopolskim - z udziałem Patryka Dolnego z Betardu - został przełożony z powodu ulewy. Nowy termin nie został jeszcze ustalony.

Z udziału w indywidualnych mistrzostwach Polski zrezygnował wielokrotny złoty medalista Tomasz Gollob.