Tor Partynice - końska dawka emocji

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-07-15 14:39
A|A|A

fot. materiały prasowe

Zgłoszonych zostało 28 koni z pięciu państw, wśród nich niemiecki Alanco, dwukrotny zwycięzca szwedzkiej Grand National. Legendarny czeski trener Josef Vaňa zapisał Imprezera, uczestnika największych wyścigów z przeszkodami we Włoszech (wygrał gonitwę rangi G3 i był drugi w Gran Premio Merano, G1). Pracujący w Czechach polski trener Grzegorz W. Wróblewski zgłosił Bleska, który po wygraniu Nagrody Otwarcia Sezonu na Partynicach odniósł cenne zwycięstwo we Francji.

Trzy konie awizuje najlepszy włoski trener koni przeszkodowych Paolo Favero, Słowację reprezentują konie trenera Jaroslava Hanačka. Wśród potencjalnych uczestników najważniejszej gonitwy sezonu na Partynicach nie brakuje również ubiegłorocznej triumfatorki, partynickiej Habany, a oprócz niej barw polskich stajni bronić będą Ella, Krab, Soley i Sopran Best.

Dwudziestokonny zapis ma płotowa Wielka Partynicka (6 września). Tutaj także Paolo Favero zgłosił trzy konie, w tym Arcisate, niedawnego zwycięzcę gonitwy z płotami rangi G2 w Merano. Stajnię Jaroslava Hanačka reprezentuje Proud Boris legitymujący się 18 zwycięstwami na europejskich torach. W zapisie jest partynicki Nechius, który wygrał we Wrocławiu dwa płotowe wyścigi. Jest też Lascadell, który z końcem czerwca pokonał we Wrocławiu Proud Borisa.

Początek - godz. 14.15. Wstęp wolny. Zapraszamy!

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama