Marco Paixao wraca do treningów! (ZOBACZ)

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2014-10-27 18:03
A|A|A

fot. www.slaskwroclaw.pl / Krystyna Pączkowska

Portugalczyk to najlepszy strzelec drużyny z poprzedniego sezonu (21 goli). W tym nie zagrał jednak ani razu. Wszystko przez kontuzję której nabawił się podczas okresu przygotowawczego. Paixao złamał wtedy kość strzałkową. W poniedziałek po 114 dniach przerwy wrócił do treningów.

Snajper Śląska ćwiczył wraz Mariuszem Idzikiem, który ostatnio też borykał się z urazami. Piłkarze przez 30 minut brali udział w zajęciach z drużyną, a potem pod okiem Marka Świdra trenowali indywidualnie.

Paixao liczy, że wróci do pełni zdrowia jeszcze przed przerwą zimową. "Mam nadzieję, że będę mógł zagrać w dwóch, trzech ostatnich meczach w roku. Myślę, że będę gotowy do gry w cztery tygodnie, bo czuję się sprawnie, czuję, że jestem silny. Teraz chcę popracować dwa tygodnie indywidualnie nad siłą, potem dwa tygodnie z zespołem i chcę być gotowy w najgorszym wypadku na dwa ostatnie mecze w pierwszej części sezonu. Uważam, że wtedy byłoby pięknie!" - mówi Portugalczyk.

Gdyby plan kapitana Śląska się powiódł, mógłby on pomóc swojej drużynie w spotkaniach z Pogonią Szczecin i Zawiszą Bydgoszcz.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama