Chrobry Głogów siódmą drużyną superligi. Wygrał z MMTS

| Utworzono: 2015-05-31 08:43 | Zmodyfikowano: 2015-05-31 08:43

Chrobry po przegranym meczu w Kwidzynie przystąpił do rewanżu ze stratą siedmiu bramek. Od początku widać było w szeregach głogowian ogromną determinację i chęć zakończenia ligi efektownym zwycięstwem. Nieco inaczej wyglądał MMTS. Stąd inicjatywa na parkiecie od pierwszej do ostatniej minuty była po stronie gospodarzy.

Już po 30 minutach straty z potyczki z Kwidzyna zostały odrobione z nawiązką. Chrobry prowadził aż 20:12. Miejscowi nie zamierzali jednak na tym poprzestawać, bowiem po zmianie stron wciąż grali jak z nut. Kwidzynianie na kwadrans przed końcem zdołali nieco zmniejszyć dystans, jednak po raz kolejny zatrzymał ich Rafał Stachera.

Wygrana dwunastoma bramkami pozwoliła efektownie zamknąć sezon 2014/2015, który zawodnicy Chrobrego podobnie jak przed rokiem zakończyli na siódmej pozycji.

SPR Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn 34:22 (20:12)

SPR Chrobry: Stachera, Kapela - Babicz 7, Mochocki 2, Bednarek 4, Świątek 3, Tylutki 3, Bąk 2, Kubała 11, Witkowski 2, Gujski, Kandora.

MMTS: Dudek, Kochański - Pilitowski 4, Łangowski1, Nogowski 8, Mroczkowski, Kryszeń 1, Peret 2, Potoczny 3, Seroka 1, Zadura 2, Sadowski, Szczepański.