Posłanka PiS bez magistra

Przemek Gałecki | Utworzono: 2016-01-08 18:53 | Zmodyfikowano: 2016-01-08 18:53
A|A|A

Stachowiak-Różecka zarówno w kampanii samorządowej jak i parlamentarnej chwaliła się wyższym wykształceniem. Po tym, jak już została posłanką, na stronie internetowej Sejmu pojawił się wpis, że tak naprawdę ma wykształcenie średnie. Skończyła Liceum Ogólnokształcące w Świebodzinie.

Posłanka tłumaczy Radiu Wrocław, że błąd nie wynika z próby oszustwa, a z niewiedzy. Stachowiak-Różecka skończyła pięć lat resocjalizacji na Uniwersytecie Wrocławskim, ale nigdy nie napisała pracy magisterskiej. - Błąd w dokumentach już skorygowałam, a za swoją pomyłkę przepraszam - mówi Stachowiak-Różecka.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~upss
2016-01-12 10:51:32
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: -1
A czy Autor tak elegancko sformułowanego tytułu "ma 'magistra' "? I czy to jest rozmowa przy piwie czy portal rozgłośni radiowej?
~Jurek
2016-01-12 09:10:06
z adresu IP: (84.10.xxx.xxx)
Ocena: 3
Sytuacja jak z prezydentem Kwaśniewskim
~maja
2016-01-11 10:34:44
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 5
Świadome kłamstwo - albo potężna głupota tej Pani. Jedno czy dugie powinno dyskwalifikować z życia publicznego (szeroko rozumianego). Niestety tak się nie działo, nie dzieje i dziać nie będzie ;(
~jam
2016-01-10 14:05:31
z adresu IP: (83.5.xxx.xxx)
Ocena: 3
WLASNIE TAKI JEST PIS.CZEGOS sie nie dopowie,cos sie powie jedynie czesciowo.Ta pani nie moglaby pracowac np.w szkole.tam teraz wszyscy musza miec tytul magistra.Absolutorium nie daje kwalifikacji.Ja nie przyjmuje przeprosin tej pani.
~Sceptyk
2016-01-09 22:51:02
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 8
I ktoś taki chciał być prezydentem Wrocławia!!!!!!!!! A tłumaczenie się na poziomie absolwenta podstawówki.
~Andrzej
2016-01-09 20:54:23
z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
Ocena: 6
Ale wstyd. Jak ta pani spojrzy swym wyborcom w oczy.
~Brawo Dudek
2016-01-09 15:15:13
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: -3
O proszę ile zwolenników Dutkiewicza. Brawo Dutek - zabuduj betonem całe miasto!!!
~"mgr" różecka
2016-01-09 11:52:05
z adresu IP: (195.245.xxx.xxx)
Ocena: 5
Ale wiocha...
~pako
2016-01-09 10:52:57
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 4
Słabo, słabo. Pomyłka? Tak jak Nowak z zegarkiem?
~do barata
2016-01-09 10:09:38
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
po co komu koksowniki w rynku, chyba tylko dla lansu, żeby zrobić zdjęcie. Koksowniki wystawia sie w innych miejscach.
~Brat
2016-01-09 07:33:03
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: -19
Nie przeszkadza mi wcale, (mi i tysiącom Polaków), że ta pani nie ma magistra. Wolę Mirkę niż prezydenta miasta, który zimą nigdy nawet koksowników na rynek nie wystawił. Dutkiewicz - liberał, który zabudował Wrocław niemieckimi galeriami handlowymi, zlikwidował wiele skwerów zielonych i innych fajnych rzeczy. Alu niedługo przyjdzie w końcu czas na Mirkę, której ludzie ufają
~kirik
2016-01-08 22:56:57
z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
Ocena: 11
brawo, wyszło jaki to "autorytet" na prezydenta przez małe "p", a takie mądrości prawiła i referenda szykowała, tuning nie pomógł.
~esse
2016-01-08 22:13:19
z adresu IP: (85.232.xxx.xxx)
Ocena: 17
jak baba, która nie wie, że bez obrony magisterki nie ma wyższego, miała by być prezydentem jednego na największych polskich miast?
~lewak
2016-01-08 21:58:04
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 4
Oj tam, oj tam. Braki nadrabia krzykliwością i wystarczy. Idzie w ślady Kempy.
~Stachu
2016-01-08 21:44:38
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 4
U nich to się nazywa błąd! Prawi i sprawiedliwi.