Ustaw Ligę: Zmiana lidera. Jarzębina otwiera tabelę

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-02-23 07:02 | Zmodyfikowano: 2016-02-23 07:02

Nowy lider ma powody do zadowolenia, ale tylko za sprawą pozycji. Punktowo nie byłą to bowiem zbyt udana kolejka dla Jarzębiny. Podobnie zresztą jak dla pozostałych zespołów na podium. Wynik pierwszej dwójki mógł być jeszcze bardziej okazały, ale managerowie zaspali ze zmianami. Jarzębina wystawiała Jakuba Wawrzyniaka, a StEttiene Karola Linettego, choć w obu przypadkach było wiadomo, że piłkarze nie wybiegną na murawę.

Skład prowadzącej Jarzębiny (168 punktów):

Tak prezentują się natomiast zespoły drugiego StEttiene (165 punktów - z lewej) i trzeciego FC Turek (164 punkty - z prawej):

Do pierwszej dziesiątki po tej kolejce "wskoczyły" trzy zespoły. FC Crowned zanotowało awans z 19 miejsce na piąte z kolei jeszcze większy awans był udziałem Hamulcowych i Silesii Miners. Obie te drużyny po inauguracji wiosny nie były nawet w dwudziestce.

Tak wygląda czołówka Ustaw Ligę z Radiem Wrocław:


Jak radzą sobie przedstawiciele naszej redakcji? Najwyżej na 57 miejscu jest Michał Hamburger i jego Hambi Team. Z identycznym dorobkiem punktowym (132) ale trzy pozycję niżej w tabeli jest mój PKS Turek. Mam do siebie duże pretensję, że nie kupiłem Airama Cabrery. To nie historia z cyklu "tak myślałem nad nim, ale w ostatniej chwili zmieniłem zdanie". Faktycznie postawiłem na zawodnika Korony Kielce, tyle że w innej lidze. Tam wraz z Hiszpanem cieszyłem się z hat-tricka. Tutaj przedostatni raz w ataku mojej drużyny widzicie Kamila Bilińskiego.

PKS Turek - Bartosz Tomczak (Radio Wrocław)

Reszta naszej ekipy jest poza pierwszą setką. Lepszy SOR(t) - Katarzyny Górnej i Piotra Pietraszka zajmuje 103 miejsce (115 punktów). Poranieni RW - Magdy Bajor i Tomasza Sikory są na 108 pozycji (111 punktów), a w ostatniej zakładce - liczącej 140 drużyn ligi - znajdziemy: na 127 miejscu - Orzeł Dziamy Magdy Orzeł (127 punktów i znów Tomasz Hołota na kapitanie!) i dwa "oczka niżej" LosKazulosTeam - Michała Kazulo (zaledwie 84 punkty).

Po każdej kolejce możecie przeprowadzić dwa darmowe transfery. Każdy kolejny to minus 3 punkty

Wyniki 23 kolejki Ekstraklasy

 Zestaw par 24 kolejki Ekstraklasy

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.