Ustaw Ligę z Radiem Wrocław: Całkowite przetasowanie na podium po II kolejce

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-07-27 11:31 | Zmodyfikowano: 2016-07-27 11:31
A|A|A

fot. Facebook Ekstraklasa

To była dość... dziwna kolejka, albo przynajmniej ja próbuję sobie tak wytłumaczyć swój słaby wynik. W klasyfikacji dziennikarzy z fotela lidera spadłem zatem na trzecie miejsce ("Kupuję piłkarz Pogoni, bo przecież gładko wygrają z Koroną), a gdzie to jest w generalce dowiecie się za kilka akapitów. Najpierw najlepsi z najlepszych bez podziału na profesję.

W lidze Radia Wrocław po dwóch kolejkach prowadzi Mikro Pyt prowadzony przez użytkownika Optimusprime. 61 punktów w minionej serii, 136 łącznie i dodatkowo 22 miejsce w całej Polsce. To wszystko zapewnił taki skład:Wiceliderem naszych zmagań jest FC Pomorska (z lewej) użytkownika Radzik - 131 punktów, a podium zamyka Cup 510 Fan (z prawej) i równie tajemniczy manager Ruin z dorobkiem 130 "oczek".


Najlepszy zespół pierwszej kolejki - FC Toruń spadł na 10 miejsce. Drugie Balatoni jest teraz szóste, a poprzednio trzeci FC Fordon zajmuje 11 pozycję.

W czołówce jest SKS Pogoń Syców. Ósma siła naszej ligi ma 113 punktów, a prowadzi ją dziennikarz "Gazety Wrocławskiej" Jakub Guder. To awans z 25 miejsca.

Redakcja sportowa Radia Wrocław zaliczyła natomiast w znacznej mierze regres. Ja, czyli Bartosz Tomczak spadłem z 15 na 57 miejsce. Coś mi się wydaję, że mając 81 punktów daleko nie dojadę z moim PKS-em Turek.
Wyżej, bo na 43 miejscu jest Piotr Pietraszek. Jego Pepe Team - 87 punktów - też spadł bo poprzednio był 35. Mały sukces zanotował natomiast Michał Hamburger. Hambi Team (56 punktów) to teraz 125, a nie jak poprzednio 132 ekipa rozgrywek.

Dream Team drugiej kolejki:Czołówka Ustaw Ligę z Radiem Wrocław:

Łącznie w naszej grze bierze udział 159 osób. Następna kolejka już w piątek 29 lipca.

Zmian możecie dokonywać zatem właśnie do tego dnia do 17.45.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama