Ustaw Ligę z Radiem Wrocław. Czas na decydujące starcie

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-12-16 11:30 | Zmodyfikowano: 2016-12-16 11:38

Gra jest warta świeczki. Zwycięzca rywalizacji pojawi się na antenie Radia Wrocław. Przed ostatnią kolejką najbliższy występu przed mikrofonem jest... Lider. Pod takim pseudonimem i z taką nazwą drużyny gra najlepszy zawodnik naszej ligi. Lider na prowadzeniu umocnił się dzięki bardzo dobrym występom piłkarzy Legii Warszawa i Jagiellonii Białystok. Pięciu piłkarzy z tych drużyn zapewniło mu ostatniej kolejce aż 80 z ogółem zdobytych 109 punktów. Był to najlepszy występ Lidera w tym sezonie.

Przed ostatnią kolejką Lider ma 1126 punktów. To o 34 więcej niż drugi w stawce Czar Mar Team. Rywalizacja byłaby ciekawsza gdyby w poprzedniej serii prowadzący zespół Kisiel inaczej przydzielił kapitańską opaskę. Miroslav Radović zamiast Darko Jevitca zrobiłby różnicę. 

Warto dodać, że Czar Mar Team choć w tabeli jest drugi to od początku rozgrywek gra bez sponsorów (dodatkowe reklamy = dodatkowe pieniądze na transfery). Trzecie miejsce w lidze Radia Wrocław zajmuje LZS Dyrdymały z dorobkiem 1074 punktów. Obrońca tytułu - Marcin Ziętara jest ósmy. Jego Moneyball zgromadził do tej pory 1020 "oczek" i nie ma już szans na kolejne mistrzostwo.

Tak wygląda czołowa dwudziestka Ustaw Ligę z Radiem Wrocław:

Zacięta rywalizacja trwa także na dalszych miejscach. Liga Radia Wrocław liczy 172 zespoły. Trzy z nich należą do dziennikarzy sportowych naszej stacji. W redakcyjnym gronie najlepiej spisuje się Michał Hamburger. Jego Hambi Team zajmuje 49 miejsce i ma 878 punktów. Na 64 pozycji jest spisywany już przeze mnie na straty Piotr Pietraszek. Muszę pokornie uderzyć się w pierś. Odkąd kilka kolejek temu napisałem, że jego Pepe Team nie będzie się już liczył w stawce (był w okolicach setnego miejsca), to nie tylko wrócił do gry, ale i... prześcignął mnie w tabeli. Ekipa Piotrka ma 838 punktów, czyli o siedem więcej niż mój PKS Turek (65 pozycja).

Nie jesteśmy zadowoleni z naszej redakcyjnej formy, ale chociaż o emocje zadbaliśmy do samego końca!

Decydująca kolejka rozpoczyna się w piątek, 16 grudnia o 18:00. Transferów (dwa darmowe, kolejne to ujemne punkty) możecie dokonywać do 17:45.

Zestaw par 20. kolejki Lotto Ekstraklasy:

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.