Nut Ferment w ramach Koalicji Miast w Capitolu

Andrzej Andrzejewski | Utworzono: 2016-10-11 19:49
A|A|A

Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu

Nut Ferment powraca! Muzyczny talk-show Teatru Muzycznego Capitol w poprzednich odcinkach promował muzyków wrocławskich, teraz w Europejskiej Stolicy Kultury będziemy gościć zespoły z Koalicji Miast.

Gdańsk, Katowice, Lublin, Łódź, Poznań i Szczecin to miasta, które ubiegały się o tytuł ESK 2016. Razem z Wrocławiem tworzą Koalicję Miast dla Kultury – innowacyjny na skalę europejską model współpracy kulturalnej między metropoliami, niespotykany dotąd w historii konkursu o tytuł ESK.

W nowej odsłonie Nut Fermentu na Scenie Ciśnień wystąpią: w dniu 27 października Chorzy (Szczecin), Jóga (Katowice) i Fismoll (Poznań), a 28 października Black Radio (Łódź), Tallib & Roots Brothers (Lublin) i Tomasz Lipnicki (Gdańsk).

Gospodarzem cyklu Nut Ferment jest Konrad Imiela – każdy koncert prowadzi w formie muzycznego talk-show na żywo, na Scenie Ciśnień w Teatrze Muzycznym Capitol. W każdym odcinku Nut Fermentu występuje troje gości – solistów lub zespołów – każdy gość śpiewa trzy piosenki, w tym jeden cover innego wykonawcy występującego w tym samym odcinku. Wszystkie dotychczasowe nagrania koncertów z cyklu Nut Ferment można oglądać na YouTube i na stronie nutferment.pl.

Nut Ferment w Koalicji Miast

Teatr Muzyczny Capitol, Scena Ciśnień

Wrocław, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 67

27 października 2016, czwartek, godz. 19

Zespół CHORZY ze Szczecina w dwóch swoich piosenkach i jednym coverze katowickiego zespołu JÓGA, zespół JÓGA w dwóch swoich piosenkach i jednym coverze FISMOLLA z Poznania, FISMOLL w dwóch swoich piosenkach i jednym coverze zespołu CHORZY.

28 października 2016, piątek, godz.19

Zespół TALLIB & ROOTS BROTHERS z Lublina w dwóch swoich piosenkach i jednym coverze TOMASZA LIPNICKIEGO, TOMASZ LIPNICKI w dwóch swoich piosenkach i jednym coverze BLACK RADIO z Łodzi, BLACK RADIO w dwóch swoich piosenkach i jednym coverze zespołu TALLIB & ROOTS BROTHERS.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama