Radio Wrocław Kultura: What's in the box? DAB+ Film i serial

Krzysztof Majewski | Utworzono: 2016-10-21 15:54 | Zmodyfikowano: 2016-10-21 14:47
A|A|A

16.15 to godzina wizyty pierwszego gościa - Piotra Czerkawskiego. Na co dzień zajmuje się krytyką filmową, a w tym roku poprowadzi Akademię Filmu Dokumentalnego w Dolnośląskim Centrum Filmowym.

16.30 to przypomnienie o zbliżającym się 7. American Film Festival. Po pierwsze zaprosi dyrektorka artystyczna Urszula Śniegowska. Po drugie zaprezentuję 10 najciekawszych tytułów tegorocznego festiwalu, a także 8 filmów, które też warto zobaczyć.

17.15 jak zawsze przeznaczona na Europejską Stolicę Kultury. O nurcie "Więcej niż teatr" w ramach Olimpiady Teatralnej opowiedzą: Agnieszka Piasecka i Jakub Wrzastwa.

O 17.30 odwiedzi nas Stanisław Dzierniejko - dyrektor Festiwalu Aktorstwa Filmowego, który rozpoczyna się w ten weekend.

Ania Stachowiak i Jan Borkowski o 18 opowiedzą o jesiennych planach najstarszego wrocławskiego Dyskusyjnego Klubu Filmowego - DKF Politechnika.

19.00 - razem z Miłosławą Bożek na antenę wracają seriale w pełnym - godzinnym - wymiarze. Dzisiaj rozmawiamy o pierwszych trzech odcinkach głośnego serialu HBO - "Westworld".

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama