Filmowe pasmo w RWK. What's in the box? Sprawdź od 16:00

Krzysztof Majewski, BT | Utworzono: 2017-09-01 15:39 | Zmodyfikowano: 2017-09-01 15:39
A|A|A

SŁUCHAJ RADIA WROCŁAW KULTURA

Zaczynamy, jak zawsze, od repertuaru. A w nim m.in. kinofilscy "Bracia Lumière" i najnowszy film Sofii Coppoli "Na pokuszenie".

O 17.00 odwiedzi nas Krzysztof Dobrowolski odpowiedzialny za program poranków filmowych w Centrum Sztuki Wro. Od lat pokazuje się tam animacje dla najmłodszych, a po projekcjach organizuje warsztaty dla całych rodzin. Porozmawiamy o kinie i animacji dla najmłodszych oraz filmowych planach poranków na najbliższe miesiące.

O 17.30 odwiedzi nas Błażej Grzechnik z Kina Nowe Horyzonty. Zaprosi na Amazon Open Air Car Cinema - Wrocław. Czyli kino samochodowe na wielkim parkingu. Do zobaczenia kultowy "Pamiętnik" i znakomity "Batman: Mroczny Rycerz Powstaje". To zapowiedź zbliżającego się American Film Festivalu. Pierwsze informacje na temat programu już znamy o nie i te, których nie znamy - podpytamy.

0 18.00 rozmawiamy o serialach. Jako, że zakończył się 7. sezon "Gry o tron" rozmawiamy oczywiście o tym najkrótszym sezonie serialu HBO. Opowiemy też o najpopularniejszych teoriach, które starają się przewidzieć koniec tej produkcji.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama