Betard Sparta powalczy dziś o awans do finału ekstraligi

| Utworzono: 2017-09-10 15:10 | Zmodyfikowano: 2017-09-10 14:51

Dla gorzowian był to pracowity tydzień. Mogli sporo czasu spędzić na własnym torze by dopasować ustawienia do dzisiejszego meczu. - Cała drużyna stara się pojechać jak najwięcej treningów w ramach możliwości. Są inne mecze, ale ten trening też jest ważny. Wybieramy najlepszy sprzęt, jakim obecnie dysponujemy - mówił zawodnik Stali Martin Vaculik.

Przed tygodniem na torze Stadionu Olimpijskiego górą byli wrocławianie, którzy wygrali 47:43. Choć to mała przewaga przed rewanżem ekipa Rafała Dobruckiego już w tym sezonie, w jego części zasadniczej pokazała, że potrafi wygrywać w Gorzowie Wielkopolski. Sparta wygrała na Stadionie im. Edwarda Jancarza 49:41.
Przewaga toru bez dwóch zdań jednak należy do gospodarzy. Od środy na treningach zjawiali się Przemysław Pawlicki, Bartosz Zmarzlik, Martin Vaculik, Krzysztof Kasprzak, Linus Sundstroem i oczywiście młodzieżowcy. Choć nie w jednym czasie, to cała drużyna trenowała.

Obiekt w Gorzowie jest szczęśliwy dla Sparty. Swoje wielkie chwile przeżywali tam Tai Woffinden (zwycięstwo w Grand Prix Polski), Szymon Woźniak (tytuły MIMP i IMP) i Maciej Janowski (tytuł IMP). Punkty dla wrocławskiej ekipy potrafią też zdobywać nieobliczalni Andrzej Lebiediew i Vaclav Milik. Są też bardzo mocni juniorzy.

Początek spotkania o 19. W tym meczu absolutnie nie powinno brakować emocji.

Awizowane składy:

Betard Sparta Wrocław
1. Tai Woffinden
2. Szymon Woźniak
3. Maciej Janowski
4. Andrzej Lebiediew
5. Vaclav Milik
6. Maksym Drabik

Cash Broker Stal Gorzów
9. Martin Vaculik
10. Przemysław Pawlicki
11. Krzysztof Kasprzak
12. Linus Sundstroem
13. Bartosz Zmarzlik
15. Rafał Karczmarz

Początek meczu: godz. 19:00.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.