Udana sobota dla dolnośląskich piłkarek ręcznych

Robert Skrzyński | Utworzono: 2018-11-03 20:15

To bardzo udana sobota dla dolnośląskich piłkarek ręcznych. Zespół KPRu Kobierzyce pokonał na własnym parkiecie Koronę Kielce 34:24. Drużyna z Kobierzyc miała problemy tylko do przerwy. W drugiej połowie uzyskała przewagę i pewnie sięgnęła po komplet punktów.

KPR Kobierzyce – Korona Kielce 34:24 (17:15)

Najwięcej bramek: dla KPR - Marta Dąbrowska i Anna Mączka po 7, Mariola Wiertelak 6, Aleksandra Kucharska i Beata Skalska po 5; dla Korony - Magdalena Skowrońska 5, Honorata Syncerz 4, Magda Więckowska i Dominika Więckowska po 3.

Cenne zwycięstwo odniósł zespół KPRu Jelenia Góra. Choć do przerwy drużyna KPRu przegrywała z Piotrcovią, to w drugiej połowie potrafiła przechylić szalę rywalizacji na własną stronę.

KPR Jelenia Góra - Piotrcovia 26:23 (12:13)

Najwięcej bramek: dla KPR - Sylwia Jasińska 9, Sabina Kobzar 5, dla Piotrcovii - Władysława Belmas 7, Patrycja Ciura 4.

Jutro w szlagierowym spotkaniu Metraco Zagłębie Lubin będzie podejmować od 18 MKS Lublin i to spotkanie będziemy transmitować w audycji Popołudnie Kibica.