Dlaczego światowe gwiazdy omijają Wrocław? [POSŁUCHAJ]

Ewa Zając, BT | Utworzono: 2019-02-12 05:43 | Zmodyfikowano: 2019-02-12 05:44
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

Elton John, Metallica, Phil Collins, Lenny Kravitz i wielu innych - lista światowych gwiazd, które w tym roku odwiedzą Polskę w tym roku jest imponująca. - Koncerty odbywać się głownie w Łodzi, Krakowie i Warszawie - mówi dziennikarz muzyczny Radia Wrocław Michał Kwiatkowski:

Zapytaliśmy mieszkańców Wrocławia jakich wykonawców chcieliby zobaczyć w swoim mieście: 

Na razie to tylko lista życzeń. Dlaczego Wrocław odstaje od innych polskich miast, a oferta koncertowa jest dużo skromniejsza? - Główna przyczyna to brak odpowiedniej hali - twierdzi Krzysztof Maj szef Strefy Kultury Wrocław:

Czy jest szansa na wybudowanie nowoczesnej hali? Co ze stadionem? Na te i inne pytania odpowiemy w Magazynie Reporterów po godzinie 15:00.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Kazimierz57
2019-02-12 16:42:27
z adresu IP: (109.197.xxx.xxx)
Ocena: 0
TO MÓJ PUNKT WIDZENIA::Gwiazda Pink Floyd: Żydowskie lobby jest potężne !! Czy ma rację?
~WD-40
2019-02-12 16:25:59
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 8
Koalicjanci („zastępcy prezydenta”) domagają się stołków?
~Wrocek
2019-02-12 15:21:11
z adresu IP: (80.49.xxx.xxx)
Ocena: 9
Brakuje hali koncertowej?? A Stadion, Hala, NFM. Powinni się tym zajmować ludzie którzy się na tym znają a nie znajomi znajomych , we Wszystkich spółkach miasta znajomi znajomych.
~abc
2019-02-12 12:50:09
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 6
Proste, stadion pusty stoi bo zarządzaniem zajmują się takie machery jak klubem Wisły.
~rtr
2019-02-12 12:42:26
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: 6
Ale tu chodzi o to że po agencjach które zajmują sie organizacją eventów tego typu poszła informacja że z Wrocłąwiem się nie powinno robić interesów- podziękujcie tym kombinatorom co ich juz nie ma za aferę z koncertem Queen - inna sprawa że zbyt blisko jest do pragi berlina i warszawy które zawsze będa lepsza lokalizacja dla światowych gwiazd bo Wrocław , sorry ale to miasteczko póki co
~PAK
2019-02-12 12:07:35
z adresu IP: (213.5.xxx.xxx)
Ocena: 4
Był festiwal Capital of rock. Ktoś wymyślił,, że zaprosi artystów grających muzykę elektroniczną na festiwal rokowy i bilety się nie sprzedały i nie ma festiwalu. A Rammstein rok wcześniej miał komplet. Nie o halę chodzi a o podejście. I o organizatora, który winduje ceny biletów tak, że taniej jest jechać do Pragi gdzie gra wszystko to, co w Polsce ale za mniejsze pieniądze. Wystarczy się zastanowić i robić to z głową.
~wrocławianin
2019-02-12 11:37:36
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 10
Nie potrzeba nam hali koncertowej, a czystego powietrza we Wrocławiu.
~gienek
2019-02-12 10:48:39
z adresu IP: (31.179.xxx.xxx)
Ocena: 2
Zburzyć stadion, przynosi deficyt, wybudować halę koncertową.
~Ale krzyssiek pieprzysz
2019-02-12 09:37:02
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 2
A jak się rozmawia prywatnie to podkreślasz, że jest za blisko do Pragi i Berlina, i organizatorom się nie opłaca... Więc jaka jest prawda?
~Proton
2019-02-12 08:22:04
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 3
Mam już bilet na Phila Collinsa i cieszę się, że go zobaczę, ale wolałbym we Wrocławiu i bez dodatkowych kosztów dojazd, nocleg. Sam bilet najtańszy kosztował 350 i już ich nie ma.
~asdf
2019-02-12 08:19:10
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 6
bez przesady.... budować halę na koncerty - kiedy w mieście brakuje wielu innych ważniejszych- obiektów. Poza tym później trzeba jeszcze taki budynek utrzymać i to też kosztuje - widać to po stadionie.
~vice
2019-02-12 07:57:14
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 15
po co hala? stadion za półtora miliarda stoi pusty, ostatni koncert 2 lata temu.
~Grzegorz
2019-02-12 07:37:30
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 12
Jasne. To gwiazd nam trzeba... nie remontu Gajowej na przykład. Albo modernizacji skrzyżowania Zwycięska- Karkonoska, albo tramwaju na Nowy Dwór, czy Strachocin. Albo przekszkoli.... ludzie, co za bzdet.