Awaria zasilania i olbrzymi paraliż na wrocławskich drogach

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2019-03-14 07:44 | Zmodyfikowano: 2019-03-14 08:25
A|A|A

fot. Radio Wrocław

AKTUALIZACJA 9:15:

Ruch tramwajowy po awarii zasilania przywrócony. Wszystkie linie tramwajowe wracają na swoje stałe trasy.

7:44

Awaria zasilania m.in na Piłsudskiego, Kazimierza Wielkiego i Borowskiej sprawia, że problemy mają nie tylko kierowcy, ale podróżujący tramwajami. Utrudnienia powinny się zakończyć po godzinie 9:00.

O utrudnieniach we Wrocławiu i innych dolnośląskich miastach oraz na największych trasach w regionie informujemy na antenie Radia Wrocław w specjalnych raportach drogowych od poniedziałku do piątku co pół godziny 6:15-9:45 i 15:00-17:30.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~teraz widać, jak to jest
2019-03-16 22:29:40
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 0
z tą energetyką - brak zasilania awaryjnego. polska kicha a ceny prądu rosną !!
~Grzegorz
2019-03-15 09:05:37
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jeżeli przyczyną było faktycznie koniczność wyłączenia jednej linii zasilającej, to pytanie brzmi, czemu nie ma zasilania alternatywną linią? Myślę że powinien być to standard.
~Gość
2019-03-15 01:02:08
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: -1
Przeraża mnie to, przeraża mnie ludzka znieczulica, gdzie człowiek postanawia popełnić samobójstwo z różnych powodów nam nieznanych, a portale/gazety/komentarze wskazują na paraliż miasta jakby to była po prostu wichura i sparalizowala miasto. Tragedią była śmierć człowieka, tragedia było to, że nikt mu nie pomógł wyjść np. z depresji, problemów finansowych/rodzinnych etc. To jest tragedia, a nie chwilowy "paraliż" miasta, nie przesadzajmy.
~Skoczek
2019-03-14 19:36:38
z adresu IP: (85.219.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jak taki idiota moze sparalizowac miasto,j w dodatku bez uzbrojenia. Czy to była jakas figura że był warzniejszy od ludu
~kasia
2019-03-14 17:40:49
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 6
zawsze jest szkoda, to człowiek. szkoda też osób biorących udział w akcji. to musi być trudne.
~Trolejbus hybrydowy
2019-03-14 15:29:34
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 1
Pytanie czy osoby które nie dojechały na czas dostana ODSZKODOWANIE? Autobusy elektryczne nie maja takich problemów.
~buzia
2019-03-14 13:45:59
z adresu IP: (83.13.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ciekawe dlaczego do tej pory w radiu wrocław nie było wzmianki o prawdziwych przyczynach "awarii" ???? Wszystkie media trąbią o tym a tu cisza. Bardzo nieładnie i nieprofesjonalnie
~Darkiz
2019-03-14 12:17:01
z adresu IP: (185.49.xxx.xxx)
Ocena: 6
Co za pierdoły piszecie??!! Nie awaria tylko celowo wyłączyli zasilanie bo koleś wszedł na słup energetyczny na Krakowskiej.
~Ola
2019-03-14 12:14:50
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -4
Ciekawe, co było powodem. Choroba, długi, zawód miłosny? Szkoda, negocjator słaby
~Dlaczego nie wezwano
2019-03-14 12:14:22
z adresu IP: (91.102.xxx.xxx)
Ocena: 15
...strzelca wyborowego? Tak tylko pytam. Ciekawe ilu ludzi zmarło, bo skierowane do nich karetki stały w korkach spowodowanych wyłączeniem prądu (niedziałające światła, tramwaje blokujące przejazd itd.). Jedyny plus całej sytuacji, to że ten (...) drugi raz takiego numeru nie odstawi...
~Tagi
2019-03-14 12:07:35
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -1
Negocjator nie dał rady skoczył
~zxc
2019-03-14 11:59:37
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 0
zleciał
~look
2019-03-14 11:50:48
z adresu IP: (193.28.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie żadna awaria tylko planowe wyłączenie przez samobójcę !!!!!!!!!!!
~Zima
2019-03-14 11:50:24
z adresu IP: (77.113.xxx.xxx)
Ocena: -3
Dobrze z tą deklaracją LGBT. Niech w rządzie zajmują się takimi sprawami. We Wrocławiu zajmujmy się naszymi sprawami a nie kampania do europarlamentu.
~Barry M
2019-03-14 10:52:29
z adresu IP: (46.101.xxx.xxx)
Ocena: 3
Awaria zasilania to by była gdyby ten samobójca spadł na trakcje i się spalił a jego szczątki spadły na ludzi. Takie tytuły to czyste wprowadzanie w błąd.
~Jozue
2019-03-14 10:50:40
z adresu IP: (77.113.xxx.xxx)
Ocena: 1
Informujecie o utrudnieniach? To jakie sprzedajecie informacje? Awaria zasilania brzmi jakby to był jakiś błąd miasta a to jakiś wariat wszedł na słup wysokiego napięcia.
~anty
2019-03-14 10:36:19
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 2
To może posłuchajcie, co na temat tej "awarii" mówi RMF FM?
~Wolność
2019-03-14 09:48:57
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 8
Jeżeli wejście wariata na słup stwarzało zagrożenie dla sieci energetycznej to rozumiem wyłączenie. Teraz proszę podać dane człowieka do publicznej wiadomości aby można go było pozwać za spowodowane straty. Jeżeli sieć była bezpieczna to nie rozumiem wyłączenia. Jak chciał wejść to wszedł. Jego działanie, jego ryzyko.
~WROClove
2019-03-14 09:30:18
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: 2
Jeszcze niech Prezydent ze swojakami na placu społecznym zlikwidują estakady w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego.,, Na powierzchni placu Społecznego miały powstać z kolei biurowce, ..., a nawet galeria handlowa. " , chodzi o to aby oddać teren deweloperom !!? Weź pan idź po rozum do głowy ! Nic nie zrobiono dla przyszłej przebudowy - tylko wyburzy się to co jest i da póki co jezdnie na terenie... Ostatnio podejmowane są same decyzje na niekorzyść mieszkańców Wrocławia, i planowane są kolejne złe przebudowy. Rozbieranie mostów kładek estakad, kolejne buspasy, przejścia dla pieszych i światła. Jest coraz gorzej żyć w tym mieście.
~telefon do przyjaciel
2019-03-14 09:13:18
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: -3
to może zadzwońcie do sytryka o chętnie popcha te tramwaje - ten pan lubi być aktywny publicznie
~Ania
2019-03-14 09:03:12
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 10
Jestem oburzona, jak można dla jednego wariata, który chce pokazać się w telewizji, paraliżować całe miasto i dezorganizować życie tylu ludziom? Ilu ludzi zawaliło swoje sprawy, będzie miało kłopoty , bo gdzieś nie dojechało?! A może to ten sam wariat , co jakiś czas temu chciał z wiaduktu na Legnickiej skoczyć? I za każdym razem będziemy paraliżować całe miasto?
~anonimowodonosze
2019-03-14 08:29:16
z adresu IP: (188.121.xxx.xxx)
Ocena: 8
jaka awaria, wyłączyli prąd bo jakiś wariat wszedł na słup wysokiego napięcia na krakowskiej.
~////
2019-03-14 08:29:08
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: -1
Kolejny dzień pieszego pasażera. Widać, że Sutryk wziął sobie Wrocka do serca.