Julia Drop w CCC Polkowice

BT, mat. prasowe | Utworzono: 2020-08-15 07:41 | Zmodyfikowano: 2020-08-15 07:42
A|A|A

Julia Drop jest uznawana za jedną z najlepiej rozwijających się i najbardziej wartościowych polskich koszykarek. Reprezentantka Polski do Polkowic trafiła z Łodzi, gdzie przez ostatnie dwa lata zrobiła olbrzymi postęp. W barwach Widzewa grała łącznie przez cztery sezony. W ostatnich rozgrywkach Energa Basket Ligi Kobiet rozgrywająca notowała na swoim koncie średnio 6.1 asyst oraz 9,8 punktu.

W Polkowicach od dłuższego czasu przyglądano się Julii Drop. – Już w zeszłym sezonie chcieliśmy, aby Julia dołączyła do naszego zespołu. Uważam, że nadchodzący rok może być przełomowy dla jej kariery. Z roku na rok rozwija swoją grę, a ostatni sezon pokazał, że oprócz asyst, równie skutecznie idzie jej zdobywanie punktów – nową zawodniczkę ocenił trener Karol Kowalewski. Nowa Pomarańczowa ma z Weroniką Gajdą stworzyć silny duet – Jestem pewien, że razem z Werą będą się uzupełniały doskonale i stworzą bardzo mocny duet, który wiele wniesie do drużyny i da kibicom powody do zadowolenia – mówił trener CCC Polkowice.

Julia Drop ma 25 lat, mierzy 173 cm wzrostu. W polskiej ekstraklasie nowa rozgrywająca polkowickiej drużyny rozegrała 124 mecze. W CCC Polkowice zagra z numerem 3.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama