Ramówka
00:00
MarekObszarny
DagmaraChojnacka
Intymnie
Marek Obszarny , Dagmara Chojnacka
Zapraszam
05:00
BartoszTomczak
Budzimy co rano
Bartosz Tomczak
Zapraszamy do Radia Wrocław
06:00
KatarzynaGórna-Drzewosz
Poranek z Radiem Wrocław
Katarzyna Górna-Drzewosz
Nasz poranek w Radiu Wrocław to zastrzyk wszystkiego, co rano ważne. Od nas dowiecie się, co kwadrans, gdzie są największe utrudnienia z przejazdem przez Dolny Śląsk, dla was zespół meteorologów IMGW przygotowuje aktualne prognozy pogody nie tylko dla miast, ale też mniejszych miejscowości. Ale Radio Wrocław o poranku to przede wszystkim energia i lekkość - energia muzyki i lekkość informacji. Powiemy, czym żyje region od Leszna po Śnieżkę i od Zgorzelca po górę świętej Anny, będą też informacje z kraju i świata. Czeka na was spora dawka humoru, muzyczne opowieści Jurka Węgrzyna, żarty artystów kabaretowych i poważne rozmowy o sprawach ważnych dla Dolnego Śląska. A wszystko w oprawie muzyki, która nie tylko postawi do pionu, ale też da zastrzyk energii potrzebnej na cały dzień.
09:00
WojciechJanicki
Kulturalne przedpołudnie
Wojciech Janicki
W ten przedpołudniowy czas spróbuję stworzyć odpowiedni nastrój tylko i wyłącznie za pomocą dźwięku. Będę Ci towarzyszył. Dyskretnie ale momentami wyraziście artykułując zdanie na bieżące, wszystkich interesujące tematy.
12:00
MałgorzataMajeran-Kokott
Reakcja 24
Małgorzata Majeran-Kokott
Zapraszam
13:00
MichałHamburger
Druga część dnia
Michał Hamburger
Zapraszam
15:00
MagdaBajor
PiotrPietraszek
SOR
Magda Bajor , Piotr Pietraszek
O godz. 15.00 zaczyna się najlepsza część dnia! Teraz już tylko muzyka, dobre towarzystwo i laba. Czyli My - SOR w Radiu Wrocław i Wy - najlepsi ze Słuchaczy. Gdziekolwiek będziecie: w aucie, na zakupach, przy stole, w siłowni, przed randką, na randce, albo w wyjątkowo słabym z życiowych momentów - będziemy z Wami. Ku pokrzepieniu. Na dobre i złe. Codziennie.
18:00
ŁukaszBasta
Retro party
Łukasz Basta
Zapraszam
22:00
ŁukaszBasta
Retro party
Łukasz Basta
Zapraszam
NA ANTENIE
Reklama