Ramówka

00:00 Radio Wrocław nocą
Słuchajcie nas całą dobę
05:30
KrzysztofJanoś
Poranek zDolnego Śląska
Krzysztof Janoś
Rankiem Dolnoślązak słucha radia przeciętnie 35 minut. Tak mówią badania. "Poranek zDolnego Śląska" został skrojony na tę miarę. W nieco ponad pół godziny dowiesz się jaka dziś będzie pogoda, co dzieje się we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku, w kraju i na świecie. Niezależnie, o której godzinie włączysz radio. Na poranny program Radia Wrocław pracuje cały sztab ludzi - tak, byś dzięki tej pół godzinie z radiem dowiedział się o wszystkim, co ważne. To także dwa przeglądy prasy i portali internetowych, sugestie, gdzie dziś poświętować i przy jakiej muzyce (Kalendarium Muzyczne) czy fakty z historii regionu... o których nie tylko Ty, ale nawet te fakty nie miały pojęcia - (Stąd do historii). Poranek z Dolnego Śląska to poza dawką informacji też starannie dobrana muzyka, najnowsze hity, ale też "wiecznie zielone kawałki, które maja jeden wspólny mianownik: postawią Cię z łóżka do pionu, a potem sprawią, że dzieci w samochodzie będą mniej rozpaczać, że jeszcze przecież końcówka snu do wyśnienia im została... I najważniejsze - niezależnie, jaka jest pogoda: "Poranek zDolnego Śląska" zawsze jest pogodny.
08:30
DariuszWieczorkowski
Rozmowa Dnia
Dariusz Wieczorkowski
Codzienne komentarze do bieżących spraw i wydarzeń. Goście z pierwszych stron gazet. Politycy, samorządowcy, eksperci w ogniu pytań.
09:00
KatarzynaGórna-Drzewosz
Radio Wrocław na dzień dobry
Katarzyna Górna-Drzewosz
Kulturalnie, elegancko i przebojowo. Zawsze ciekawi goście, wyjątkowe podróże, nie zabraknie też nauki.
12:00
MałgorzataMajeran-Kokott
Reakcja24
Małgorzata Majeran-Kokott
Reakcja24 od poniedziałku do piątku między 12.00 a 13.00. 71 391 00 00 telefon Reakcji24 jest dostępny przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Można do nas pisać [email protected].
13:00
MichałKazulo
13 NUTA
Michał Kazulo
Zapraszam.
16:00
PiotrPietraszek
Popołudnie zDolnego Śląska
Piotr Pietraszek
Zapraszam.
19:00
ElżbietaOsowicz
Wieczór zDolnego Śląska
Elżbieta Osowicz
Zapraszam
20:00
AnitaJanczak
Muzyczny wieczór
Anita Janczak
Zapraszam
22:00
GrzegorzChojnowski
Wieczór z kullturą
Grzegorz Chojnowski
Zapraszam
23:00
DagmaraChojnacka
Intymnie
Dagmara Chojnacka
Zapraszam