Ramówka
05:00
BartoszTomczak
Budzimy co rano
Bartosz Tomczak
Poranny program Radia Wrocław
06:00
KatarzynaGórna-Drzewosz
TomaszSikora
Poranek z Radiem Wrocław
Katarzyna Górna-Drzewosz , Tomasz Sikora
Nasz poranek w Radiu Wrocław to zastrzyk wszystkiego, co rano ważne. Od nas dowiecie się, co kwadrans, gdzie są największe utrudnienia z przejazdem przez Dolny Śląsk, dla was zespół meteorologów IMGW przygotowuje aktualne prognozy pogody nie tylko dla miast, ale też mniejszych miejscowości. Ale Radio Wrocław o poranku to przede wszystkim energia i lekkość - energia muzyki i lekkość informacji. Powiemy, czym żyje region od Leszna po Śnieżkę i od Zgorzelca po górę świętej Anny, będą też informacje z kraju i świata. Czeka na was spora dawka humoru, muzyczne opowieści Jurka Węgrzyna, żarty artystów kabaretowych i poważne rozmowy o sprawach ważnych dla Dolnego Śląska. A wszystko w oprawie muzyki, która nie tylko postawi do pionu, ale też da zastrzyk energii potrzebnej na cały dzień.
09:00
WojciechJanicki
Kulturalne przedpołudnie
Wojciech Janicki
W wakacje przesuwamy zegary, więc i my będziemy obudzać, dobudzać, orzeźwiać i schładzać do południa. Przede wszystkim dużo letniej muzyki, wakacyjni goście (letni?), konkursy, nagrody, prezenty... no i oczywiście My!
12:00
MarekObszarny
Reakcja 24
Marek Obszarny
Prowadzący Małgorzata Majeran-Kokott i Marek Obszarny będą się spotykać na antenie ze Słuchaczami od poniedziałku do piątku między 12.00 a 13.00. To będzie czas wspólnego rozwiązywania problemów, wyjaśniania, zadawania pytań ekspertom, rozmów na żywo. Czasem w życiu bywa tak, że sami nie możemy sobie poradzić z drobnymi, codziennymi problemami, nie wiemy, gdzie i u kogo szukać niezbędnej pomocy czy wręcz bezradnie stajemy przed murem zdającym się przeszkodą nie do przebicia. Będziemy więc wspólnie zastanawiać się nad najlepszymi rozwiązaniami, będziemy nawzajem pomagać sobie w załatwianiu spraw, będziemy razem z Radiem Wrocław przezwyciężać trudności. Do dyspozycji słuchaczy jest telefon o łatwym do zapamiętania numerze: 71 391 00 00. Warto go sobie zapisać w komórce, bo nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda. Na rozmowy czekamy codziennie od poniedziałku do piątku między 12.00 a 13.00 - będziemy wtedy do dyspozycji na antenie Radia Wrocław. Telefon REAKCJI 24 jest też dostępny przez 24 godziny 7 dni w tygodniu - wtedy połączenia zostaną nagrane, my je odsłuchamy i zareagujemy. REAKCJA 24 od poniedziałku do piątku między 12.00 a 13.00. Bądźmy razem, bo razem możemy więcej!
13:00
FilipMarczyński
Druga część dnia
Filip Marczyński
Zapraszam
15:00
PiotrPietraszek
SOR
Piotr Pietraszek
Zapraszamy
18:00
MichałKwiatkowski
Muzyczny wieczór
Michał Kwiatkowski
Zapraszam
20:00
PrzemekGałecki
Debata polityczna
Przemek Gałecki
Zapraszamy
21:00
RobertSkrzyński
Publicystyka
Robert Skrzyński
Zapraszam
22:00
TomaszSikora
Mniejszości narodowe
Tomasz Sikora
Zapraszam
23:00
EwaZając
Muzyczne bitwa
Ewa Zając
Zapraszam
NA ANTENIE
MichałKwiatkowski
Michał Kwiatkowski
 18:00 - 20:00
Muzyczny wieczór
Zapraszam
Reklama