Ramówka
00:01
LeszekKopeć
MUZYCZNA CYGANERIA
Leszek Kopeć
Zapraszam
05:00
MichałKazulo
Budzimy co rano
Michał Kazulo
Poranna dawka energii oraz m.in.: Debiuty na start i Polecamy na dziś
06:00
TomaszSikora
Poranek zDolnego Śląska
Tomasz Sikora
Rankiem Dolnoślązak słucha radia przeciętnie 35 minut. Tak mówią badania. "Poranek zDolnego Śląska" został skrojony na tę miarę. W nieco ponad pół godziny dowiesz się jaka dziś będzie pogoda, co dzieje się we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku, w kraju i na świecie. Niezależnie, o której godzinie włączysz radio. Na poranny program Radia Wrocław pracuje cały sztab ludzi - tak, byś dzięki tej pół godzinie z radiem dowiedział się o wszystkim, co ważne. To także dwa przeglądy prasy i portali internetowych, sugestie, gdzie dziś poświętować i przy jakiej muzyce (Kalendarium Muzyczne) czy fakty z historii regionu... o których nie tylko Ty, ale nawet te fakty nie miały pojęcia - (Stąd do historii). Poranek z Dolnego Śląska to poza dawką informacji też starannie dobrana muzyka, najnowsze hity, ale też "wiecznie zielone kawałki, które maja jeden wspólny mianownik: postawią Cię z łóżka do pionu, a potem sprawią, że dzieci w samochodzie będą mniej rozpaczać, że jeszcze przecież końcówka snu do wyśnienia im została... I najważniejsze - niezależnie, jaka jest pogoda: "Poranek zDolnego Śląska" zawsze jest pogodny.
08:00
PrzemekGałecki
Debata Polityczna Radia Wrocław
Przemek Gałecki
Zapraszamy
09:00
WojciechJanicki
Kulturalne przedpołudnie
Wojciech Janicki
Zapraszamy
12:00
MarekObszarny
Reakcja 24
Marek Obszarny
Prowadzący Małgorzata Majeran-Kokott i Marek Obszarny będą się spotykać na antenie ze Słuchaczami od poniedziałku do piątku między 12.00 a 13.00. To będzie czas wspólnego rozwiązywania problemów, wyjaśniania, zadawania pytań ekspertom, rozmów na żywo. Czasem w życiu bywa tak, że sami nie możemy sobie poradzić z drobnymi, codziennymi problemami, nie wiemy, gdzie i u kogo szukać niezbędnej pomocy czy wręcz bezradnie stajemy przed murem zdającym się przeszkodą nie do przebicia. Będziemy więc wspólnie zastanawiać się nad najlepszymi rozwiązaniami, będziemy nawzajem pomagać sobie w załatwianiu spraw, będziemy razem z Radiem Wrocław przezwyciężać trudności. Do dyspozycji słuchaczy jest telefon o łatwym do zapamiętania numerze: 71 391 00 00. Warto go sobie zapisać w komórce, bo nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda. Na rozmowy czekamy codziennie od poniedziałku do piątku między 12.00 a 13.00 - będziemy wtedy do dyspozycji na antenie Radia Wrocław. Telefon REAKCJI 24 jest też dostępny przez 24 godziny 7 dni w tygodniu - wtedy połączenia zostaną nagrane, my je odsłuchamy i zareagujemy. REAKCJA 24 od poniedziałku do piątku między 12.00 a 13.00. Bądźmy razem, bo razem możemy więcej!
13:00
ŁukaszBasta
Trzynasta nuta
Łukasz Basta
Złota godzina pełna piosenek ponadczasowych i wiecznie zielonych
14:00
FilipMarczyński
PROGRAM BEZ VAT
Filip Marczyński
Zapraszam
15:00
KatarzynaGórna-Drzewosz
Popołudnie zDolnego Śląska
Katarzyna Górna-Drzewosz
2 godziny o tym, co dzieje się w regionie. Rozmawiamy z reporterami, którzy uczestniczyli w najważniejszych wydarzeniach dnia, a z zaproszonymi gośćmi komentujemy aktualną rzeczywistość.
17:00
TomekSikora
PiotrOsowicz
Loża szyderców
Tomek Sikora , Piotr Osowicz
Zapraszam
18:00
JerzyWęgrzyn
GRAMY SWOJE
Jerzy Węgrzyn
Zapraszam
19:30
MarekWaligóra
JĘZYK POLSKI
Marek Waligóra
Zapraszam
20:00
Łukasz Medeksza
Spór, polemika, dialog
Łukasz Medeksza
Zapraszamy
21:00
TomaszSikora
Mniejszości narodowe
Tomasz Sikora
Zapraszam
22:00
MartaMalinowska
Rytm i bas
Marta Malinowska
Zapraszam
23:00
EwaZając
Muzyczna Bitwa Radia Wrocław
Ewa Zając
Zapraszam
NA ANTENIE
MagdaBajor
Magda Bajor
 16:00 - 18:00
W to mi graj
Reklama