Ramówka

00:00 Radio Wrocław nocą
Słuchajcie nas całą dobę
05:30
KrzysztofJanoś
Poranek zDolnego Śląska
Krzysztof Janoś
Rankiem Dolnoślązak słucha radia przeciętnie 35 minut. Tak mówią badania. "Poranek zDolnego Śląska" został skrojony na tę miarę. W nieco ponad pół godziny dowiesz się jaka dziś będzie pogoda, co dzieje się we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku, w kraju i na świecie. Niezależnie, o której godzinie włączysz radio. Na poranny program Radia Wrocław pracuje cały sztab ludzi - tak, byś dzięki tej pół godzinie z radiem dowiedział się o wszystkim, co ważne. To także dwa przeglądy prasy i portali internetowych, sugestie, gdzie dziś poświętować i przy jakiej muzyce (Kalendarium Muzyczne) czy fakty z historii regionu... o których nie tylko Ty, ale nawet te fakty nie miały pojęcia - (Stąd do historii). Poranek z Dolnego Śląska to poza dawką informacji też starannie dobrana muzyka, najnowsze hity, ale też "wiecznie zielone kawałki, które maja jeden wspólny mianownik: postawią Cię z łóżka do pionu, a potem sprawią, że dzieci w samochodzie będą mniej rozpaczać, że jeszcze przecież końcówka snu do wyśnienia im została... I najważniejsze - niezależnie, jaka jest pogoda: "Poranek zDolnego Śląska" zawsze jest pogodny.
08:00
FilipMarczyński
Debata polityczna
Filip Marczyński
Politycy w ogniu pytań.
09:00
WojciechJanicki
Dzień dobry. Poniedziałek!
Wojciech Janicki
„Nie lubię poniedziałku” to nie tylko filmowy klasyk, ale też hasło wypowiadane przez tysiące osób. Dlaczego nie lubimy poniedziałków? Głównie dlatego, że trzeba iść do pracy, wcześnie wstać, a na odpoczynek czekać do kolejnego weekendu. Jednak z psychologicznego punktu widzenia, można odczarować poniedziałek i powitać nowy tydzień z uśmiechem. To wszystko umożliwi najnowszy program Radia Wrocław - Dzień dobry. Poniedziałek! Od teraz dołączają do słuchania Radia Wrocław biura, sklepy, magazyny, urzędy i wielkie hale produkcyjne. To dlatego robimy wszystko, żeby miło się pracowało. Serwujemy sprawdzone przeboje muzyczne czyli największe gwiazdy popu i rocka, najciekawsze nowości oraz komentujemy z przymrużeniem oka najważniejsze, najbardziej aktualne i najgorętsze lokalne, krajowe, światowe tematy. Mówimy tym, o czym rozmawia się przy firmowym ekspresie. Mamy też do wygrania bilety na najlepsze wydarzenia z regionu. A na trasę do pracy podajemy bieżące wiadomości drogowe. Taki jest Twój nowy poniedziałek. Od teraz dzień dobry!
12:00
MałgorzataMajeran-Kokott
Reakcja24
Małgorzata Majeran-Kokott
Reakcja24 od poniedziałku do piątku między 12.00 a 13.00. 71 391 00 00 telefon Reakcji24 jest dostępny przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Można do nas pisać [email protected].
13:00
MichałKazulo
13 NUTA
Michał Kazulo
16:00
FilipMarczyński
Popołudnie zDolnego Śląska
Filip Marczyński
Zapraszam
19:00
JakubThauer
Wieczór zDolnego Śląska
Jakub Thauer
Zapraszam
20:00
ŁukaszBasta
Dystrykt 80
Łukasz Basta
Niesamowita muzyczna ósma dekada XX wieku z bogatą i głęboką historii muzyki lat 80. To prawdziwa muzyczna uczta dla jej miłośników. Tylko w Radiu Wrocław, tylko w piątkowy wieczór! Największe, najpopularniejsze i sztandarowe przeboje dekady, ale również nagrania, które wraz z upływem lat odeszły w zapomnienie.
22:00
TomaszSikora
Mniejszości
Tomasz Sikora
Zapraszamy