Ramówka
07:00
MałgorzataMajeran-Kokott
AUDYCJA DLA SENIORÓW
Małgorzata Majeran-Kokott
Zapraszam
07:30
JustynaKościelna
ZEBRANIE RODZICÓW
Justyna Kościelna
Dlaczego dwulatek - z pasją godną pozazdroszczenia - rzuca się na podłogę w sklepie, nastolatek trzaska talerzami i drzwiami, a roczniak prędzej wyrwie futrynę, niż uśmiechnięty wejdzie do żłobka? Na te i setki innych, nie mniej ważnych pytań, odpowiadają specjaliści od rozwoju dzieci - psychologowie, terapeuci i pedagodzy. Zapraszam!
09:00
MichałHamburger
Hamburger na śniadanie
Michał Hamburger
Często pod prąd ale czasem też zgodnie z przepisami poruszać się będziemy po radiowej kuchni. Gotowanie dla jednych to pasja, dla innych sposób spędzania wolnego czasu. Kolejni podczas pobytu w kuchni świetnie się bawią i łapią "drugi oddech" po ciężkim dniu. Przyrządzanie posiłków może też być codziennym obowiązkiem. "Hamburger na śniadanie" w zamyśle ma być do skonsumowania przy radioodbiorniku dla każdego. W każdą sobotę od godz. 8:00 w Radiu Wrocław. Zapraszam!
12:00
FilipMarczyński
TOP 5
Filip Marczyński
W sobotnie południa będziemy wybierać dolnośląskie najciekawsze, najfajniejsze, najdłuższe, najkrótsze, najwyższe, największe i tak dalej. Dolnośląskie NAJ. Radiowrocław.pl to jest ta strona, gdzie możecie pooglądać wszystkie opisane przez nas miejsca. Potem wybieracie to, co najlepsze. Głosować możecie przez cały tydzień, a w następną sobotę ogłaszamy zwycięzcę. Czekamy też na Wasze pomysły - które miejsca są dla Was NAJ. Zrobimy wyścig Waszych propozycji :)
16:00
MagdaBajor
MUZYCZNE POPOŁUDNIE
Magda Bajor
Zapraszam
18:00
MichałHamburger
Popołudnie kibica
Michał Hamburger
Zapraszamy
20:00
KrzysztofMajewski
DOMÓWKA
Krzysztof Majewski
Zapraszam
Reklama