Napastnik wraca do Wrocławia, pomocnik przesunięty do rezerw

Piotr Pietraszek, PAP/media klubowe | Utworzono: 2022-01-13 19:35 | Zmodyfikowano: 2022-01-13 19:35
A|A|A

Fabian Piasecki - fot. slaskwroclaw.pl

Do Śląska wrócił Fabian Piasecki. Wypożyczenie 26-letniego napastnika do Stali Mielec zostało skrócone o pół roku. Piasecki zaczął sezon w barwach Śląska i zdążył nawet zdobyć trzy gole – dwa w eliminacjach Ligi Konferencji i jednego w ekstraklasie. Napastnik przegrywał jednak rywalizację o miejsce w podstawowym składzie z Hiszpanem Erikiem Exposito i został wypożyczony do Stali , gdzie w 13 ligowych meczach strzelił cztery bramki. Klub z Podkarpacia miał opcję wykupienia zawodnika, ale z niej nie skorzystał i Śląsk postanowił ściągnąć go już zimą, a nie po sezonie. Jak zapewniają włodarze wrocławskiego klubu, sprowadzenie Piaseckiego nie oznacza automatycznie, że odchodzi Exposito.

Do rezerw wrocławskiego klubu - decyzją sztabu szkoleniowego został natomiast przesunięty Bartłomiej Pawłowski. Po przyjściu trenera Jacka Magiery w poprzednim sezonie i zmianie systemu ustawienia drużyny 29-letni piłkarz miał duże problemy z wywalczeniem sobie miejsca w podstawowym składzie. Pomocnik wystąpił w sumie 12 jesiennych spotkaniach Ekstraklasy.

Pawłowski nie poleci z zespołem Śląska na zgrupowanie do Turcji i choć władze klubu nie wykluczają, że piłkarz powróci do pierwszej drużyny, wszystko wskazuje, że jego dni we Wrocławiu są policzone.

Bartłomiej Pawłowski - fot. slaskwroclaw.pl

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama