Antoś po miesiącach rozłąki wrócił do domu. Niedługo później rodzinie zniszczono auto - Radio Wrocław

Antoś po miesiącach rozłąki wrócił do domu. Niedługo później rodzinie zniszczono auto

Maciej Ryłkiewicz
Maciej Ryłkiewicz
| 9 miesiecy temu, 2025-09-22, 11:48
Antoś po miesiącach rozłąki wrócił do domu. Niedługo później rodzinie zniszczono auto - Rodzinie Antosia zniszczono samochód - policja szuka sprawcy.
Rodzinie Antosia zniszczono samochód - policja szuka sprawcy.
Fot. Łukasz Litewka (Facebook)/RW

W piątek informowaliśmy o - jak się zdawało - finale historii rodziny z Lwówka Śląskiego. Kilkumiesięczny Antoś, decyzją sądu, wrócił do rodziców. Wcześniej, tuż po porodzie, odebrano im możliwość opieki nad synem, wskazując na ich niepełnosprawności.

W sobotę Antoś po rozłące wrócił do domu rodzinnego, a w niedzielę jego babcia chciała zrobić dla niemowlaka zakupy. Duże zdziwienie i łzy w oczach pojawiły się, kiedy zauważyła włamanie do auta. Było w takim stanie, że nie było szansy na poruszanie się - chociażby przez zniszczenie stacyjki.

Jak poinformowała naszego reportera oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim, skradziono kilka rzeczy. Teraz policjanci z wydziału kryminalnego pracują nad znalezieniem sprawcy. Z kolei w mediach społecznościowych kilka osób zadeklarowało pomoc rodzinie poprzez przekazanie jej innego samochodu - zupełnie za darmo.

Sprawdź też: "Na front". Jest śledztwo w sprawie zniszczenia samochodu Ukrainki we Wrocławiu


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.