Czas postanowień i czas sprawdzianów dla biegaczy

| Utworzono: 2014-12-27 08:13 | Zmodyfikowano: 2014-12-27 12:48

Dla biegaczy przełom roku kalendarzowego ma nieco inny wymiar. Znajdujemy się w okresie przygotowawczym i możemy już sprawdzić podczas startów kontrolnych czy kierunek naszych przygotowań jest odpowiednio wytyczony. Znakomitym momentem do tego może być udział w biegach sylwestrowo-noworocznych.

„Kalendarz biegowy obfituje w mnogość biegów, a popularność niektórych zawodów gwarantuje bardzo dużą frekwencję biegaczy. Dystanse na jakich odbywają się poszczególne biegi kuszą zarówno wytrawnych biegaczy jak i tych którzy przygodę z bieganiem dopiero rozpoczynają” - podkreśla ekspert biegowy Radia Wrocław.

„Udział w takich biegach może być również znakomitym sprawdzianem aktualnej formy dla wszystkich osób które noworoczne postanowienia łączą z biegową formą ruchu” - dodaje Pieczarka.

Przypomnijmy w najbliższych dniach w naszym regionie można wystartować: w niedzielę 28 grudnia w Oławie, w środę 31 grudnia w Trzebnicy, w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia na Polanie Jakuszyckiej, oraz 3 stycznia we Wrocławiu. Biegi na różnych dystansach od 2 do nawet 10 kilometrów. Szczegóły w naszym kalendarzu biegacza.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.