Intensywny tydzień siatkarek Impelu Wrocław

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2015-01-10 08:07 | Zmodyfikowano: 2015-01-09 10:29
A|A|A

fot. impelwroclaw.pl

Wrocławianki w podróż do Sopotu udały się już w piątek rano. Spotkanie wicemistrzyń Polski z brązowymi medalistkami ostatniego sezonu to największy szlagier 15. kolejki Orlen Ligi. Mecz oprócz wymiaru prestiżowego będzie mieć także duży wpływ na układ tabeli po pierwszej części sezonu. Na razie Atom jest trzeci i wyprzedza Impel o dwa punkty.

Podopieczne Tore Aleksandersena w tym sezonie nie rozpieszczają swoich fanów, tak jak w zeszłorocznych rozgrywkach. Zespół gra poniżej oczekiwań zwłaszcza w konfrontacjach z drużynami z ligowej czołówki. Tak było m.in. w pierwszym spotkaniu z Atomem, który Impel przegrał na własnym parkiecie 2:3. Sobotni mecz na Wybrzeżu będzie okazją do rewanżu oraz możliwością potwierdzenia lepszej dyspozycji wrocławskiej drużyny. Spotkanie Atomu z Impelem rozpocznie się o godz. 14.45.

Zaraz po meczu w Sopocie zespół Tore Aleksandersena wyruszy w drogę powrotną do Wrocławia. W niedzielę zawodniczki będą miały trochę czasu na odpoczynek, a już w poniedziałek rozpoczną daleką podróż do Rosji. Tym razem na spotkanie Ligi Mistrzyń z Omiczką Omsk. Najpierw Impel poleci do Warszawy, stamtąd do Moskwy i po kolejnej przesiadce w końcu do Omska. W sumie w jedną stronę wicemistrzynie Polski pokonają około 3800 km. Po meczu z Omiczką Impel musi szybko wracać do kraju, bo już 17 stycznia wrocławianki czeka kolejny mecz ligowy z MKS Dąbrowa Górnicza.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama