Wrocławianie chcą przełamać wyjazdową niemoc w Kielcach

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2017-11-03 08:20 | Zmodyfikowano: 2017-11-03 08:20

Do poprzedniej kolejki taki niechlubny bilans w delegacji mieli także kielczanie. W 14. rundzie spotkań podopieczni Gino Lettieriego sprawili jednak sporą niespodziankę deklasując w Gdańsku Lechię 5:0. Ten wynik oraz gra prezentowana ostatnio przez Koronę sprawia, że wrocławianie mają duży respekt dla rywali. Przyznaje to szkoleniowiec Śląska Jan Urban:

Choć w stolicy województwa świętokrzyskiego o punkty nigdy nie było łatwo, wrocławianie dobrze wspominają ostatnie wyjazdy do Kielc. Śląsk nie przegrał w Kielcach od 6 lat. Dużo pozytywnych wspomnień związanych z ekipą złocisto-krwistych ma także najskuteczniejszy gracz wrocławskiej drużyny Marcin Robak, który w przeszłości był zawodnikiem Korony:

Do składu WKS po przerwie spowodowanej czerwoną kartką wraca Igors Tarasovs. Pod znakiem zapytania stoi natomiast występ w Kielcach Roberta Picha. Skrzydłowy Śląska, który ostatnio z konieczności zagrał na boku obrony, w tym tygodniu zmagał się z grypą.

Problemy mają także kielczanie. Do grana kontuzjowanych w ekipie gospodarzy dołączył czeski obrońca Radek Dejmek. Kapitan Korony nabawił się urazu w ostatnim starciu ligowym z Lechią.

Początek piątkowego spotkania o godzinie 18.00 na Kolporter Arenie w Kielcach.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.