Rowerzyści przejechali przez centrum Wrocławia [ZOBACZ]

Marcin Obłoza, BT | Utworzono: 2019-06-09 15:23 | Zmodyfikowano: 2019-06-09 15:29
A|A|A

fot. Marcin Obłoza

- Wrocławskie Święto Rowerzysty ma również promować ekologię i ideę zrównoważonego transportu - mówi Cezary Grochowski, z Wrocławskiej Inicjatywy Rowerowej.

 Uczestnicy wydarzenia przekonywali, że rower jest lepszym środkiem transportu, niż samochód:

Peleton przejechał już ulicami Wrocławia. Obecnie trwa druga część imprezy - na wyspach: Piasek i Słodowej. Do godziny 18:00 na rodzinnym pikniku można m.in. oznakować swój rower.



REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~////
2019-06-10 22:24:55
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
Bez Sutryka?
~d112
2019-06-10 11:42:33
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: 0
Fajnie było. Ale spora część rowerów była w mojej opinii niesprawna technicznie. Hamulce, światła, brak kasków które przecież ratują życie. Widać było że większość to typowi rowerzyści niedzielni, były osoby co gadały na telefonie, miały słuchawki na uszach. Największą inwestycją rowerową w tym roku na pewno zakończenie przebudowy Buforowej od wiaduktu do ronda na Iwinach ścieżki rowerowej. Spora część osób czeka na zakończenie prac
~wrocławianka
2019-06-10 09:29:51
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 1
cudowne przedsięwzięcie !!!!
~Kkl
2019-06-10 02:17:19
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Super!
~Dziadek
2019-06-09 20:38:42
z adresu IP: (94.231.xxx.xxx)
Ocena: 4
Fajnie znaleźć się w takim towarzystwie - nie hałasować, nie smrodzić i kulturalnie przemieszczać się po Wrocławiu. Raz w roku warto dać temu ruchowi poparcie. Za rok też tu będę!
~Pedalarze
2019-06-09 20:07:34
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 0
Codziennie pedalarze terroryzuja miasto pieszych i kierowców nawet w niedzielne popołudnie paraliż miasta dziękujemy naszym kochanym władzom Wrocławia a wypadków z rowerzystami coraz wiecej nawet jak pedalarz na czerwonym wpada pod tramwaj to pismaki piszą że tramwaj potrącił rowerzystę parodia
~Wrocławianin.
2019-06-09 15:55:26
z adresu IP: (31.1.xxx.xxx)
Ocena: 1
Serdecznie dziękuję masie poniżejkrytycznej, za to, że wracając po pracy (od 3:00 rano) mogłem postać sobie w dusznym tramwaju w pełnym słońcu, po to tylko, by popatrzeć jak fajnie blokujecie ul. Legnicką i jak wzrasta wzburzenie we współpasażerach, bo nie wszyscy mają ochotę i czas na jakieś fanaberie. Nie dziwcie się, że złość na rowerzystów wzbiera także wśród kierowców, takie szopki jak dzisiaj, to sobie w parku róbcie! Jesteście przewspaniali, jutro znowu wstanę o 2:00 w nocy, pojadę do pracy, a wracając będę się zastanawiał kiedy dotrę do domu, bo jutro z kolei słoiki ściągają do Wrocławia i znowu będzie syf! Dziękuję ci maso poniżejkrytyczna za wspaniałe niedzielne popołudnie!