Protest przeciwko brutalności policji przed komendą przy Podwalu

Beata Makowska, KM | Utworzono: 2020-08-10 18:48 | Zmodyfikowano: 2020-08-10 18:49
A|A|A

fot. Beata Makowska

Przy komendzie policji przy Podwalu we Wrocławiu zgromadziło się blisko 1000 osób. Protestują nie tylko ludzie innej orientacji seksualnej ale także ci którzy uważają, że mają dość tego co się dzieje - mówią zgromadzeni:

Manifestacja przebiegła pokojowo, nie było większych incydentów. Organizatorzy zadbali aby wznoszone przez uczestników hasła i przyniesione plakaty nie łamały prawa. Chcemy pokojowo wyrazić nasz gniew i sprzeciw mówili organizatorzy:

Protest trwał półtorej godziny. Po wszystkim uczestnicy rozeszli się.

REKLAMA
Zdjęcia

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Komentarz został usunięty
2020-08-11 11:57:44
z adresu IP: (89.239.xxx.xxx)
Ocena: 2
Komentarz został usunięty
~Niepolak
2020-08-11 11:51:19
z adresu IP: (89.239.xxx.xxx)
Ocena: -4
Dlaczego tak strasznie nienawidzicie homoseksualistów? Co oni wam takiego zrobili? Homoseksualizm zawsze był i będzie, to nie jest wina tych ludzi, tacy się urodzili koniec kropka. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej znaczy, że ma potworne braki w wykształceniu.
~Antyplatforma
2020-08-11 11:45:54
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 3
To oni nie wiedzą co to brutalność Policji, jak protestują.
~STOP TĘCZOWEMU
2020-08-11 11:30:52
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 3
BANDYCTWU !!!
~LasmparcicaTęczowaChcica
2020-08-11 11:17:43
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: 7
Tęczowe szmaty protestowały przeciwko Wolnym Sądom i Konstytucji. A nie tak dawno darli japachy za Wolnymi Sądami. Tylko pustaki lewackie i członki POlszewicki mogą być tak totalnie skundlone.
~Niepolak
2020-08-11 10:44:16
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: -3
Jak ten homo karzeł kaczyński podzielił i skłócił społeczeństwo, widać po poniższych komentarzach, bardzo to przykre..
~Opłaceni
2020-08-11 10:29:02
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 7
Większość uczestników ma płacone za każdą manifestację z osobna i jeżdżą po kraju busikami robiąc lokalne szopki, do których przyłączają się miejscowi pożyteczni idioci szukający sensu dla swoich bezdennie pustych i bezproduktywnych żywotów. Ogólnie w tym cyrku chodzi o przejęcie władzy (po rozbiciu takich podstaw społecznych, jak rodzina, praca, nauka, wiara) przez ich mocodawców. Mamy szczęście, że nie ma u nas innych egzotycznych mniejszości, bo to one są narzędziem rozrób i - co najciekawsze, bo zawsze ten schemat się powtarza - one pierwsze wędrują do dołów z wapnem po przejęciu władzy, która następnie wprowadza terror dla całego społeczeństwa. Wystarczy popatrzyć na amerykańskie uczelnie, plądrowane i palone miasta, europejskie dzielnice no-go i resztę czerwono-tęczowej menażerii. Dlatego musimy trzymać się razem, tak jak POPiS. :-) BTW, kiedyś funkcjonowało pojęcie "zgniły zachód" i chociaż mówili to radzieccy towarzysze, to mieli rację, bo to oni razem z Niemcami zasiali nasiona, które rosną korzeniami rozsadzając zachodni porządek społeczny. Ale tutaj trzeba łyknąć trochę historii, żeby to zrozumieć i temu przeciwdziałać.
~ło matko
2020-08-11 10:27:24
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 5
Przeciw brutalności policji???buahahaha Przeciez policja w Polsce jest nad wyraz pobłażliwa. Żeby tego nie widzieć i nie wiedzieć, to trzeba miec mózg wypalony.
~????
2020-08-11 10:26:07
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 3
Jarosław Kaczyński sam jest gejem, o czym wszyscy od dawna wiedzą, więc o co tu chodzi??
~Na Stopa
2020-08-11 07:52:09
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: 5
Stop tęczowej zarazie. Stop lewackim zadymiarzom. Zakaz pedałowania.
~Julian
2020-08-11 07:48:51
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: 4
Tęczowa zaraza staje się bronią w brudnych łapach lewackich i POlszewickich. Wyciągają na uliczne zadymy pustaki, które na końcu zostaną kopnięte przez POlszewików w zadek.
~Jo 7
2020-08-11 04:23:50
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 5
Większość tych ludz nie wie co popiera!
~Neomarksizm
2020-08-11 00:36:51
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 3
atakuje
~POwskiHomoUbek
2020-08-10 22:38:22
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ponadto 80% księży jest homoseksualistami, wiec jak będziecie chcieli robić strefy wolne od LGBT (w ogóle jak to ma wyglądać w praktyce?), to będziecie musieli pozamykać wszystkie kościoły! :)))
~Komentarz został usunięty
2020-08-10 22:32:39
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 1
Komentarz został usunięty
~STOP
2020-08-10 22:01:25
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 7
TĘCZOWEMU BANDYCTWU !!!
~IGLICA
2020-08-10 21:44:04
z adresu IP: (76.16.xxx.xxx)
Ocena: 9
Przeciez wiadomo co ideologia LGBTQ zrobila ze spoleczenstwem na zachodzie i teraz to samo chca w PL. W Kaliforni chca przeglosowac ze jak LGBTQ ma seks z osoba nieletnia to nie jest to karalne. W szkolach indoktrynuja dzieci tak aby coraz wieksza czesc spoleczenstwa byla LGBTQ. Wszystko popierane przez Sorosa i kola pedofilskie z Hollywood i EU. Ludzie nie dajcie sie zwariowac. Nikt przeciez spokojnie zyjacym sobie L/G nic nie robi.
~Komentarz został usunięty
2020-08-10 20:44:51
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 4
Komentarz został usunięty
~Andrzej 64
2020-08-10 20:28:03
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 2
POzdroDLa marGO jak pod cela
~Jako
2020-08-10 19:49:08
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 16
Jak to jest jak ludzie walczą w Rebiszowie żeby im śmieci i odpadów nie zwozić to nikt się tym nie zainteresuje. A jak homosie paradują to wszystkie media o tym trąbią.
~Wykorzystują gejów
2020-08-10 19:19:30
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 16
Ideologia LGBT powoduje tylko spadek tolerancji dla homoseksualistów