Siatkarska Liga Mistrzyń w Hali Orbita we Wrocławiu

Michał Hamburger | Utworzono: 2015-11-10 18:14 | Zmodyfikowano: 2015-11-10 18:15
A|A|A

fot. impelwroclaw.pl

Impel Wrocław z powodzeniem reprezentuje Wrocław i Dolny Śląsk na arenie międzynarodowej. W swoim pierwszym meczu, rozegranym na wyjeździe, wrocławianki bez straty seta rozprawiły się z rywalkami z Baku, notując historyczną wygraną w Lidze Mistrzyń. Najlepiej punktującą zawodniczką była Kristin Hildebrand – Amerykanka, która zdobyła już dwukrotnie MVP ligowych meczów.

Nie zawodzi także wrocławska publiczność, dzięki czemu wrocławski klub może popisać się najlepsza frekwencją na meczach w Orlen Lidze. Impelki są pod wrażeniem pełnych trybun i dopingu płynącego od kibiców. Mają nadzieję, że wspólnie z licznie zgromadzonymi fanami udanie powitają europejskie rozgrywki we Wrocławiu. Z możliwości gry w Lidze Mistrzyń we Wrocławiu cieszy się zawodniczka Impelu Joanna Kaczor:

Do stolicy Dolnego Śląska przyjeżdża Mistrz Niemiec – Dresdner SC. Zespół ten od wielu lat jest w czołówce Bundesligi, dzięki czemu regularnie rozgrywa mecze w Lidze Mistrzyń. Będzie to bardzo ciężki rywal dla Impelek, a to oznacza wielkie emocje sportowe w Hali Orbita.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama