Śląsk gra ostatni wyjazdowy mecz w sezonie TBL

| Utworzono: 2016-04-19 13:39 | Zmodyfikowano: 2016-04-19 13:39

Śląsk w dwóch ostatnich meczach w Orbicie pokazał możliwości. Najpierw wygrał z AZS-em Koszalin po dogrywce, a potem minimalnie był gorszy od Rosy Radom. Też było potrzebne dodatkowe 5 minut.

Dziś przyszedł jednak czas na ostatni w sezonie mecz wyjazdowy. Rzut oka na wynik ostatniego meczu Energi Czarnych Słupsk raczej nie wywoła uśmiechu na twarzach zawodników i kibiców WKS-u. Koszykarze Donaldasa Kairysa rozbili bowiem Asseco Gdynię, wygrywając aż 101:58. Po trudnościach w początkowej fazie spotkania słupszczanie podnieśli się z kolan i popisali serią 19:2.

Największy udział w ostatniej wygranej miał Demonte Harpera, który rzucił dla swojej drużyny 21 punktów i pozostaje najlepszym strzelcem w zespole ze średnią 13.2 pkt./mecz.

Po dość wyrównanym pierwszym meczu w Orbicie wrocławianie ostatecznie ulegli słupszczanom 73:85. - W naszych kolejnych meczach można spodziewać się tego, co pokazywaliśmy przez ostatnie tygodnie. Czyli walki o zwycięstwo na 100 procent. Wiem, że sezon nie układa się tak, jak powinien, ale jesteśmy zawodowcami i chcemy się pokazać z jak najlepszej strony do samego końca - zapowiada Mateusz Jarmakowicz. Początek spotkania w Słupsku o godzinie 19.00.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.