Radio Wrocław Kultura: What's in the box? DAB+ FILM (SŁUCHAJ od 16.00)

Krzysztof Majewski | Utworzono: 2016-12-09 15:38
A|A|A

SŁUCHAJ RADIA WROCŁAW KULTURA:

Zaczynamy od spotkania z Aleksandrą Terpińską autorką filmu "Najlepsze fajerwerki ever". Zaczęło się od zwycięstwa w konkursie scenariuszowym, którego tematem był "Przypadek" Krzysztofa Kieślowskiego. Mroczne political fiction o współczesnej wojnie domowej od 16.15 na antenie.

Po 17.15 długo będę opowiadać o Europejskich Nagrodach Filmowych. Również głosami Wima Wendersa – Prezydenta Europejskiej Akademii Filmowej, Marion Döring – Dyrektor Europejskiej Akademii Filmowej, Romana Gutka – Prezesa Stowarzyszenia Nowe Horyzonty oraz kuratora Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 ds. Filmu, Magdaleny Sroki – Dyrektor Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i Macieja Stuhra – prowadzącego Galę Europejskich Nagród Filmowych.

Po 18.00 świetne "GIMME DANGER" Jima Jarmusha i "Nieznajoma dziewczyna" braci Dardenne i jeszcze jeden temat związany z Europejskimi Nagrodami Filmowymi, czyli Irena Strzałkowska, współorganizatorka spaceru po Wrocławiu dla nominowanych do Europejskich Nagród Filmowych. Spacer będzie prezentacją potencjalnych lokacji.

Od 19.00 seriale z Miłosławą Bożek. Jak zawsze serialowe ploteczki czyli czym żyją najważniejsze telewizje i recenzja imponującego Westworld.

Zapraszam - Krzysztof Majewski.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama