Sportowa Niedziela: Podsumowanie Turnieju Czterech Skoczni i wywiad ze zwycięzcą Ustaw Ligę

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2018-01-07 11:30
A|A|A

Pierwsze pół godziny spędzimy na skoczni. Po wczorajszym zwycięstwie Kamila Stocha w Bischofshofen i w całym turnieju posłuchacie nie tylko wypowiedzi mistrza, ale także relacji dziennikarza "Przeglądu Sportowego" - Michała Chmielewskiego. Pomówimy o tym skąd wziął się sukces Stocha, bo przecież przed turniejem nie był murowanym faworytem. Zajrzymy także za kulisy niemiecko-austriackich zawodów. Jeśli jesteście ciekawi jak różnią się od siebie konkursy po obu stronach granicy i który z nich jest najlepszy, to koniecznie bądźcie z nami.

Od 20:00 naszym gościem będzie natomiast Dawid Kozak - zwycięzca Ustaw Ligę z Radiem Wrocław. Dawid przyjedzie do nas aż ze Szczecina, żeby opowiedzieć o swoim sukcesie.

W programie także rozmowa z zastępcą redaktora naczelnego "Słowa Sportowego" Aleksandrą Szumską, czyli zaproszenie do udziału w plebiscycie na najpopularniejszego sportowca i trenera roku na Dolnym Śląsku. Nie zabraknie także felietonu Janusza Rodziewicza, który dziś poświęcony będzie skokom narciarskim.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama