Kolarze CCC Sprandi wystartują w Brabanckiej Strzale

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2018-04-10 07:00
A|A|A

fot. cccsport.eu

Belgijski wyścig rozgrywany jest w Brabancji Flamandzkiej i Walońskiej, na mocno pofałdowanym terenie. 27 krótkich, ale sztywnych wzniesień i meta na podjeździe Schavei gwarantują podzielenie peletonu, a walka o zwycięstwa powinna się rozegrać z niewielkiej grupy. Do pokonania będą 202 kilometra, z Leuven do Overijse.

Zespół CCC Sprandi przystąpią do zmagań w składzie zbliżonym do tego, który wygrał niedawno Volta Limburg Classic. Liderem będzie zatem triumfator tego holenderskiego wyścigu, Jan Tratnik. W składzie znalazł się też szybki Frantisek Sisr, który również ma na koncie zwycięstwo w Holandii w tym roku, odniesione podczas Ronde van Drenthe. Łukasz Owsian to kolejny z kolarzy CCC Sprandi Polkowice w wyścigowej „siódemce”, który zasygnalizował w ostatnim czasie wysoką dyspozycję, zajmując drugie miejsce w generalce Le Tour de Langkawi.

Jonas Koch, Paweł Bernas, Michał Paluta i Kamil Gradek powinni być mocnym wsparciem, choć i cała czwórka jest w stanie sprawić miłą niespodziankę i powalczyć o wysokie miejsce na mecie.

 

Skład CCC Sprandi Polkowice: Jan Tratnik, Michał Paluta, Łukasz Owsian, Kamil Gradek, Paweł Bernas, Frantisek Sisr, Jonas Koch

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama