Sztuka w RW Kultura: działania na "trójkącie", TIFF Festival i rezydent z USA [POSŁUCHAJ I ZOBACZ]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2018-09-13 18:34 | Zmodyfikowano: 2018-09-13 19:01
A|A|A

W sobotę o 18:00 na podwórku przy ulicach Prądzyńskiego, Łukasińskiego, Mierniczej i Komuny Paryskiej, "Podsumowujemy działania na Podwórku im. Wszystkich Mieszkańców". W temat wprowadzili nas Lea Jurek, Basia Celebucka i Bogusław Machalski.

Posłuchaj całej rozmowy:


 

Następnie wróciliśmy do TIFF Festival. Odwiedziła nas Katarzyna Wojtas, której ciekawie zaprezentowane zdjęcia, nawiązujące do tęsknoty za materialnością w erze cyfrowej, oglądać można na wystawie "Nie ufam pamięci" w ramach TIFF Open, w Galerii Entropia.

Posłuchaj całej rozmowy:


 

Daniel Filipek opowiadał o kuratorowanej przez niego ekspozycji "Wszystko, co stałe, rozpływa się w powietrzu" Patrycji Wojtas. W ramach TIFF Open, w Galerii Arttrakt fotografka prezentuje krajobrazy, aby opowiadać o skomplikowanych związkach człowieka z naturą.

Posłuchaj całej rozmowy:


 

A na koniec Mika Drozdowska, Joanna Stembalska i Ben Wright. Amerykański artysta odwiedził już nasze studio w zeszłym roku, przy okazji Festiwalu Wysokich Temperatur, gdzie prezentował połączenia sztuki i biologii. Tym razem wraca na rezydencje artystyczną.

Posłuchaj całej rozmowy:


 

Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama