Prezydent Wrocławia i jego półnagie zdjęcia z sauny. Nie podobają ci się? Jesteś zablokowany

Elżbieta Osowicz, GN | Utworzono: 2022-01-21 15:13 | Zmodyfikowano: 2022-01-21 15:26
A|A|A

fot. Instagram

Nagie nogi prezydenta Wrocławia  - (o ile ktoś chce) może obejrzeć każdy kto wejdzie na Instagrama. Prezydent Jacek Sutryk rozpoczynając nowy rok w mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie z sauny pisząc, że właśnie ładuje baterie. Niektórzy zmrużyli oko i wysłali prezydentowi serduszko inni polubili, ale nie wszystkim ten obrazek się spodobał -  dziś przyglądamy się jak wygląda dialog prezydenta z (niektórymi) mieszkańcami:

Często ci, którzy mają inne zdanie niż sympatycy gospodarza stolicy Dolnego Śląska, są blokowani. Wykluczeni mieszkańcy Wrocław stworzyli na FB grupę "Zablokowani przez Prezydenta Jacka Sutryka":

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Artur Adamski
2022-02-02 19:39:28
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 3
Niestety - publikowanie takich fotografii bardzo wiele mówi o człowieku. Małym człowieku. Stanowczo za małym na tak duże miasto.
~Piter
2022-01-31 00:11:14
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 3
Może jeszcze kiedyś ten zboczeniec wstawi na Instagrama zdjęcia swojego odbytu.
~lon
2022-01-28 17:05:19
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 0
Powodem tych głupich resentymentalnych ataków na prezydenta m. Wrocławia jest niewątpliwie to, że jest przystojny, dba o siebie, więc dobrze wygląda. To musi boleć! Rozejrzyjcie się, bezinteresowni złośliwcy, po mieście; naprawdę on nic nie robi????
~dfgh
2022-01-28 09:42:27
z adresu IP: (77.222.xxx.xxx)
Ocena: 5
niech wyśle podległych z miotłami na ul Robotniczą a nie z bloczkami mandatów
~Toważyszko Osowicz
2022-01-26 22:25:26
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 8
nie idźcie tą drogą.
~Paula
2022-01-24 10:51:38
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 4
Oj słychać wycie znakomicie! Nie możecie tu dać bana dlatego tak piecze:) Najgorszy prezydent ever. Najgorsze MPK w Polsce. Największą liczbą wykolejeń. Najgorszy ale i największy prezes MPK. Drogi tragedia. Powietrze w mieście tragedia.
~Hej PRW
2022-01-23 21:02:56
z adresu IP: (46.204.xxx.xxx)
Ocena: 4
a jak wasi pracownicy umieszczają na swoich prywatnych profilach roznegliżowane zdjęcia czy to z sauny czy np. morsowania to wtedy jest OK?
~Tak trzymać :)
2022-01-23 15:50:12
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 6
To jest Pan Prezydent na Miarę Naszych Czasów i Potrzeb!
~Wroclawianin
2022-01-23 04:52:44
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ten tylko się promować potrafi i nie boi się przebywać wśród ludzi. Pandemia go nie przeraża, ale spotkać się z mieszkańcem miasta w jakiejś sprawie ważnej dla niego to już nie bo pandemia.
~Magda Mala
2022-01-22 23:47:44
z adresu IP: (217.96.xxx.xxx)
Ocena: 2
Dominik Kłosowski robi sobie podobne fotki. .Może oni razem coś tego ..... ?
~Brat71Pit
2022-01-22 23:43:18
z adresu IP: (93.181.xxx.xxx)
Ocena: 0
Powinien jeszcze zagrać na gitarze i zrobić rundę na rowerze. Byłoby wtedy git.
~Boss
2022-01-22 22:16:07
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 6
Myślałem kiedyś, że Jacek Sutryk to poważny człowiek - jakże się pomyliłem! Funkcja prezydenta Wrocławia go przerosła.
~Obywatele tego miasta
2022-01-22 21:00:16
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 4
To jest zwykły owłosiony pryk i celebryta, a nie dobry gospodarz miasta!
~Seb
2022-01-22 15:59:24
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -7
Po co pisać o tym dziadzie co nic nie robi dla tego miasta tylko utrudnia życie ludzią Po..papraniec
~Brigitte
2022-01-22 14:31:18
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 5
Podobno chłopcy z Seminarium na placu Katedralnym wystosowali petycję do Sutyryka o podniesienie tego ręcznika wyżej .
~Kasia
2022-01-22 14:31:10
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 1
Dobrze, że przynajmniej haluksów nie ma
~Paula
2022-01-22 13:10:16
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: -1
Obrzydliwy i obleśny typ. Przejdzie do historii jako najgorszy prezydent Wrocławia. Nieudacznik i leń. Dramat tego miasta.
~Wrocek
2022-01-22 12:56:42
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 1
Szkoda że Wrocław niema Prezydenta - Menagera, tylko ma Prezydenta - Gwiazdora Celebrytę. Wszystko to już się nam odbija czkawką. A w przyszłości będzie jeszcze "lepiej".
~wrocławianin
2022-01-22 12:46:24
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: -2
Prezydent Wrocławia i jego półnagie zdjęcia z sauny. Poznać Pana po cholewach.
~karzeł żoliborski
2022-01-22 10:12:46
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 13
Po pierwsze nie ma obowiązku śledzenia profilu Jacka Sutryka, nikt nikogo nie zmusza do oglądania. Po drugie dlaczego Radio Wrocław nie opisze afery Pegasusa, złodziejskiego ładu, kilometrówek Czarneckiego, orientacji seksualnej Jarosława K., który z homoseksualizmu czyni zarzut? W tym radiu nie pracują dziennikarze tylko propagandyści, ale popracują tylko do następnych wyborów. Będziemy pamiętali i rozliczali.
~Antyplatforma
2022-01-22 09:43:24
z adresu IP: (109.199.xxx.xxx)
Ocena: -9
To czemu nie wyjdzie z lasu...
~Love
2022-01-22 09:09:31
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 15
Robi to cv o lubi trudno człowiekowi zabronić szczęścia i jest z tymi przy których czuje się dobrze to nie grzech to jest oznaką życia i szczęścia każdy postępuje tak jak się czuje to jest jego droga która lubi i sam sobie stworzył przynajmniej nikogo nie naśladuje ♥️♥️♥️♥️
~Panicz
2022-01-22 08:52:33
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 23
W czym problem? Niektórym przeszkadzają "rozebrane zdjęcia"..Przecież ma gacie..chodzicie się kąpać do stawu w ubraniu? na basenie pływacie w paltach?? Ogarnijcie się!! Dzieci patrzą..to co wasze dzieci nigdy nie były na plaży czy jak? Ciemnota taka ,że wszystko opada..........
~busia
2022-01-22 01:52:31
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -7
Niech mi ktoś wyjaśni, dlaczego słowo "wypierdalać" nie jest uznawane u was za wulgaryzm, a słowo pięcioliterowe , rzeczownik kończący się na :"-o", a oznaczający "ekskrement", jako wulgaryzm nie może doznać zaszczytu znalezienia się na Waszej stronie!
~busia
2022-01-22 01:45:49
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 1
A słowo :"Wypierdalać", to nie jest wulgaryzm ?
~Trans Tęczowy
2022-01-22 01:30:07
z adresu IP: (46.77.xxx.xxx)
Ocena: -9
zaczepiony 3× ( zawsze przed Jandą) ! oczekuję propozycji od owłosionych ciepłych , może być sołtysem WSI z UK-RA + lub korzenny narodowy Syjonistów delegat.
~busia
2022-01-22 01:28:49
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -10
Wypierdalać!
~jan
2022-01-22 00:18:10
z adresu IP: (184.179.xxx.xxx)
Ocena: 11
Sauna jest akurat korzystna dla zdrowia, morsowanie i bieganie rowniez.... jaki ma z tym problem prw? Powaga urzedu Przeydent Wroclawia promuje zdrowy tryb zycia...moim zdaniem bardzo odpowiedzialne podejscie do sprawy...a co robi Kurator? ( kultura fizyczna to rowniez edukacja!)
~Jerzy
2022-01-22 00:10:01
z adresu IP: (188.33.xxx.xxx)
Ocena: 16
Prezydent pokazuje, że jest normalnym człowiekiem jak każdy z nas.
~fachowiec
2022-01-21 23:55:45
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 19
PRW szoruje o dno. Faktycznie temat na główną, że ktoś wrzucił zdjęcie na Facebooku. Jesteście żenujący
~Ewa
2022-01-21 23:40:49
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -15
No co, pan prezydent szuka żony może, to pokazuje swoje wdzięki , hi,hi
~złotousty
2022-01-21 20:47:18
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 24
SZCZERZE! TO JEST JAKIŚ DRAMAT CO ROBICIE! Te nagłówki niczym z Gazety Wrocławskiej, to hańba dla Radia Wrocław tak świetnego radia i dla mnie i dla większości mieszkańców tego miasta. Prezydent jest jaki jest, ale ludzie dawanie na czoło (najważniejszej informacje dnia z całego regionu) zdjęcia półnagiego Sutryka z sauny, to trochę parodia tej stacji, to znaczy, że chyba nic ciekawszego się nie dzieję w naszym regionie.
~Mar
2022-01-21 20:36:37
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: -13
Prezydent usuwa wszelkie niewygodne komentarze lub daje bana na swoim fb. Zastanawiam się czy przypadkiem nie sugeruje sie koreanskim systemem
~Straznik zyrandola
2022-01-21 18:49:21
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: -18
Wnioskowalbym takze o przeprowadzenie badan psychiatrycznych to nie jest normalne gdy ktos publikuje obnazone zdjecia a to ogladaja tez dzieci!
~Były słuchacz
2022-01-21 18:46:23
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 25
Szczerze to mnie to "ani ziębi ani grzeje" co tam sobie prezydent publikuje. Za to wkurza mnie to, że z fajnego Radia grającego fajną muzykę zrobiliście się kolejną tubą propagandową obozu władzy i tylko szukacie jakby tu "objechać" kogoś kto nie jest z Waszego obozu politycznego. Muzyka też już na innym poziomie niż kiedyś, niedługo zacznie u Was Zenek występować. Przestałem Was słychać, nie wiem tylko dlaczego Google News nadal usilnie pokazuje mi artykuły z Waszej strony :) Mimo wszystko pozdrawiam
~zablokowana
2022-01-21 17:42:00
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -16
Mnie zablokowano po tym, gdy na swoim prywatnym profilu na FB merytorycznie odniosłam się do jednej z uchwał Rady Miejskiej Wrocławia, podając dane statystyczne i wyniki badań, na dowód tego, że uchwała zawiera błędy. Nie był to ani atak personalny, ani mój wpis nie był w tonie atakującym, tylko stricte merytorycznym. Jak się okazało, wkrótce po tym zostałam zablokowana i profil pana prezydenta już mi się nawet w wyszukiwarce nie pojawia...
~Boss
2022-01-21 17:37:28
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -9
W kolejnych wyborach na prezydenta Wrocławia trzeba wybrać poważnego człowieka.
~Ariel
2022-01-21 17:06:12
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: -9
Wstyd za tego człowieka. Internet go przerósł. Urąga powadze urzędu.
~WROCŁAWIAK
2022-01-21 16:46:23
z adresu IP: (46.170.xxx.xxx)
Ocena: -23
Zdjęcia,które zamieszczał wcześniej w sieci b.Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej są jak widzę również inspiracją dla Prezydenta Wrocławia.
~Skąd to zdziwienie?
2022-01-21 16:38:53
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -27
Lewicowość to nie orientacja polityczna, tylko rys osobowości. Obrażanie się jak nastolatek, brak elementarnego wychowania i zachowania się na stanowisku oraz ciągła tęsknota za rozumem połączona z niechęcią do pracy to cechy każdego lewaka, nie wspominając o częstych odchyłach/dewiacjach. Głos na satyryka to głos zmarnowany, co potwierdzają spadające rankingi poziomu życia w mieście. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu, bo tylko od tego można coś zmienić.
~leila
2022-01-21 16:29:06
z adresu IP: (80.252.xxx.xxx)
Ocena: -22
ja nie komentuję u niego, bo boję się bana :D mam sporo pytań, ale jak zobaczyłam, że moja znajoma została zbanowana za pytanie "kiedy mozna sie spodziewac szczegolow w kwestii tramwaju na psie pole", to odpuscilam. sledze profil Sutryka, ale co post, to same pozdrowienia dla wrocka od emerytek albo komentarze emerytek spoza wroclawia. tez z pozdrowieniami dla kota. to jest to wyjście do ludzi?
~kkk
2022-01-21 16:21:50
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: -15
Niestety aktualnie większość aktywistów wrocławskich, większość osób mających faktycznie cos do powiedzenia w mieście i znających się na tematach o których mówią już nie maja prawa głosu... Poza tym jak profil nazwany Prezydent... może być prywatny? Ktoś tu chyba "mija się z prawdą" No i juz nie wspomnę o 200 zablokowanych. To musi być gigantyczne mijanie się z prawdą... Gdzie nie wspomnę o zablokowanych to każdy słyszał przynajmniej o kilku takich osobach. Podejrzewam, że idzie to już w tysiące. Zresztą świadczyć o tym mogą same komentarze na tym profilu w stylu "Kochamy Pana", "Najlepszy Prezydent" okraszone masą serduszek. Innych komentarzy trzeba się tam nie lada naszukać... Czasami mam wrażenie, że o tym czy zostaniemy zbanowani czy nie świadczy ilość serduszek wklejonych w komentarz... Dasz za mało BAN, napiszesz cos nie pomyśli - BAN, ba! nawet zapytasz o coś co nie jest na rękę Prezydentowi - BAN! Ja tak miałem w sprawie tramwaju na Jagodno... Przypomniałem spotkanie z mieszkańcami na którym byłem i obietnice wyśpiewaną przez Prezydenta... Po 3 miesiącach Prezydent powiedział, że nigdy nie było takiego planu, że tam pojedzie tramwaj. Teraz jakoś jednak mówi, że "rozmowy nadal trwają" - kto kręci?
~tutejszy
2022-01-21 16:15:39
z adresu IP: (79.145.xxx.xxx)
Ocena: -19
to se wybraliście to se macie focie
~Straznik zyrandola
2022-01-21 16:11:58
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: -21
Polglowka sobie wybraliscie to nie lamentujcie ten pan ma siano w lebku to byly urzednik a nie polityk i bawi sie za wasza kase a w miescie w zamian macie: smrod,smieci nie wywozone na bierzaco,tramwaje wykolejaja sie,podwyzki za parkowanie- sam mowil: bede gnebil kierowcow Namamia do komunikacji a..sam jezdzi autem sluzbowych za kase podatnika wycieczki do Gdanska i spotkania z lewacka dulkiewicz,jaskowiakiem i innymi z Polszewii na to idzie kasa wroclawian i wroclawianek
~Mleczko kota Wrocka
2022-01-21 16:09:16
z adresu IP: (77.255.xxx.xxx)
Ocena: -22
Ja zostałem zablokowany za umieszczenie w komentarzu linka do Rankingu Dzielnic Otodom 2020, umieszczonego na stronie Wroclife, w którym mieszkańcy negatywnie oceniają jakość życia we Wrocławiu, toteż zajął on w nim przedostatnie miejsce (wypowiedziało się w nim 3 067 mieszkańców Wrocławia). Widocznie to przekracza granice kulturalnej i cywilizowanej dyskusji wg standardów Pana Prezydenta Jacka Sutryka.
~Lewactwo
2022-01-21 15:59:20
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -15
gender