Górnik Wałbrzych walczy o Basket Ligę. Na razie musi gonić wynik

Wojciech Klich | Utworzono: 2023-05-14 08:27 | Zmodyfikowano: 2023-05-14 08:34
Górnik Wałbrzych walczy o Basket Ligę. Na razie musi gonić wynik - fot. Robert Radczak

Wałbrzyszanie świetnie rozpoczęli pierwszy mecz finałowy, przyjezdni mogli tylko patrzeć, jak Górnik zdobywa kolejne punkty. W kolejnych kwartach to jednak stołeczny zespół punktował lepiej i mozolnie odrabiał straty. Wszystko zmieniło się jednak w ostatniej kwarcie, w której Dziki wciąż grały lepiej, ale nie odrabiały już punktów mozolnie, tylko błyskawicznie. Górnik nie był w stanie się obudzić i ostatecznie przegrał 66:73.

Dziś drugie spotkanie, początek znów o godzinie 19. Wałbrzyszanie mają więc błyskawicznie szansę na rehabilitację przed własnymi kibicami. Spotkanie do godziny 20 będziemy relacjonować na antenie Radia Wrocław, w audycji Popołudnie Kibica.