Sparingowa wygrana Miedzi nad Górnikiem Zabrze

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-01-19 17:41 | Zmodyfikowano: 2016-01-19 18:57

Już do przerwy było 2:0 dla zespołu Ryszarda Tarasiewicza. Miedź objęła prowadzenie w 9 minucie. Po podaniu Łukasza Garguła w pole karne do Rumena Trifonova, ten drugi zdobył gola.

Bułgar za chwilę raz jeszcze wpisał się na listę strzelców. Tym razem z prawej strony w szesnastkę podawał Wojciech Łobodziński a Trifonov wykończył akcję.

Ostatni gol meczu padł w drugiej połowie. Na kwadrans przed końcem testowany Grzegorz Mazurek z bliska pokonał Marka Gancaryczka

Miedź Legnica - Górnik Zabrze 3:0 (2:0)

Gole: Rumen Trifonow 9, 20, Grzegorz Mazurek 75

Miedź Legnica: Dawid Smug (46 Paweł Kapsa) - Grzegorz Bartczak (46 Marcin Garuch), Tomasz Midzierski (46 Michał Stasiak), Artjom Artjunin, Hunter Gorskie (46 Błażej Telichowski) - Wojciech Łobodziński (46 Marek Gancarczyk), Keon Daniel (46 Adrian Łuszkiewicz), Adrian Cierpka (46 Grzegorz Mazurek), Łukasz Garguła (46 Igor Subbotin), Rumen Trifonow (46 Paweł Krauz) - Tadas Labukas (46 Bartosz Ślusarski).

Górnik Zabrze: Grzegorz Kasprzik (46 Sebastian Przyrowski) - Dominik Sadzawicki (46 Paweł Golański, 60 Sebastian Leszczak), Bartosz Kopacz, Ołeksandr Szeweluchin (46 Mārcis Ošs), Mariusz Magiera (46 Ken Kallaste) - Armin Ćerimagić (46 Roman Gergel), Szymon Matuszek (46 Radosław Sobolewski), Aleksander Kwiek (46 Bartłomiej Gajda, 82 Filip Żagiel), Maciej Korzym (46 Sebastian Steblecki), Bartosz Pikul (46 Łukasz Madej) - Szymon Skrzypczak (46 José Kanté).Rumen Trifonow 9, 20, Grzegorz Mazurek 75