Wrocławskie Pantery poznały terminarz Topligi. Rusza klub kibica

mat. prasowe | Utworzono: 2016-01-30 17:00 | Zmodyfikowano: 2016-01-30 17:00
A|A|A

W sezonie 2016 w Toplidze zobaczymy siedem drużyn, co spowodowało częściową zmianę systemu rozgrywek.

"Sezon regularny podzielony został na dwie rundy. W pierwszej zagramy jedno spotkanie z każdą z drużyn. W drugiej liga zostanie podzielona na dwie grupy – TOP3 i BOTTOM4, pierwsza trójka rozegra rewanże, które ustalą rozstawienie w play-off. Oczywiście właśnie w tę grupę celujemy" - wyjaśnia Jakub Głogowski, menedżer generalny Panthers Wrocław.

W pierwszej rundzie we Wrocławiu zobaczymy spotkania z Seahawks Gdynia (9. kwietnia), Kozłami Pozań (21. maja) oraz Lowlanders Białystok (28. maja). Ciąg dalszy sezon zależny będzie od wyników pierwszej rundy. Ponadto 30. kwietnia Panthers rozegrają domowe spotkanie z Triangle Razorbacks, czyli Mistrzem Danii w ramach Europejskiej Ligi Mistrzów.

"Układ terminarza zapowiada emocje dla naszych kibiców. Oczywiście na każde ze spotkań szykujemy wyjątkowe atrakcje, występy Wild Cats Cheerleaders oraz wiele zabaw, konkursów i strefę grillową" – zapowiada Jakub Głogowski.

Wiemy też już, na jakim boisku w tym roku zagrają Pantery. Remont Stadionu Olimpijskiego wymusił duże zmiany, ale dzięki współpracy z Miastem Wrocław udało się znaleźć tymczasowy dom, którym stanie się świeżo wyremontowany kompleks Oławka przy ul. Niskie Łąki. Na nowej, sztucznej nawierzchni zostaną rozegrane wszystkie spotkania tegorocznego sezonu Topligi. Nie wiemy jeszcze, gdzie odbędzie się mecz Ligi Mistrzów, ponieważ będzie to widowisko zaplanowane na godzinę 18:00.

Jak co roku kibice mogą spodziewać się wielkich emocji, atrakcji, ale też nowości, którymi planuje zaskoczyć klub. Pierwszą z nich jest oficjalny Klub Kibica, który właśnie w tym sezonie rozpocznie swoją działalność.

"To dla nas kolejny wielki krok w rozwoju, kibice otrzymali możliwość zakupu imiennych kart kibica, które pozwolą im nie tylko na wstęp na spotkania domowe, ale też zniżki na mecze wyjazdowe, czy u partnerów klubu. Liczymy, że to kolejny element, który jeszcze bardziej przybliży naszych fanów do rodziny Panter" – opowiada Jakub Głogowski.

Szczegóły dotyczące Klubu Kibica #PanthersNation znajdziecie tutaj. Poznacie tam wszystkie szczegóły pakietów oraz listę partnerów, którzy już dołączyli do klubu.

"Planujemy stale poszerzać listę i oferować kolejne niespodzianki, pakiety również zostały dopasowane do potrzeb kibiców. Mamy nadzieję, że pomysł się przyjmie" – mówi Głogowski.


REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama