Powalczą o trzecie w tym sezonie zwycięstwo w Hali Orbita

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2016-03-13 08:30 | Zmodyfikowano: 2016-03-13 08:30

W poprzedniej kolejce wrocławianie nie poradzili sobie w “świętej wojnie” z Anwilem Włocławek, natomiast zespół z Ostrowa, który ostatnio pauzował, wcześniej pokonał MKS Dąbrowa Górnicza. Rywale Śląska to aktualnie 10. zespół rozgrywek. Podopieczni Emila Rajkovicia są na trzecim od końca miejscu w tabeli. Przeciwnika charakteryzuje Michał Jankowski ze Śląska:

W pierwszej rundzie sezonu zasadniczego Śląsk przegrał w Kaliszu 82:87. Najlepsze zawody rozegrał lider ostrowian Curtis Millage, zdobywca 23 oczek. Dla WKS 12 punktów rzucił Witalij Kovalenko. Urodzony na Ukrainie zawodnik oprócz walki o indywidualne statystyki służy w ostatnim czasie także pomocą młodszym kolegom z drużyny:

Najlepszym strzelcem Stali jest Amerykanin Curtis Millage. Jego średnia (17,8 pkt. na mecz) to aktualnie trzeci wynik w lidze. Kolejni zawodnicy zza oceanu w ekipie Zorana Sretenovicia to środkowy Alexis Wangmene i niski skrzydłowy Deshawn Delaney. W składzie rywali są także m.in. bułgarski silny skrzydłowy Christo Nikołow oraz znani ze wcześniejszych występów we Wrocławiu: Piotr Niedźwiedzki i Tomasz Ochońko.

Początek spotkania WKS Śląsk Wrocław - Stal Ostrów Wielkopolski w niedzielę o godz. 18.00 w Hali Orbita.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.