Szczypiornistki Metraco Zagłębia odrobią ligowe zaległości

BT, mat. prasowe | Utworzono: 2019-10-09 07:45 | Zmodyfikowano: 2019-10-09 07:45
A|A|A

Najbliższy rywal Miedziowych to beniaminek, ale tylko z nazwy. W ekipie z Jarosławia grają zawodniczki znane na superligowych parkietach. Katarzyna Kozimur Magdalena Balsam czy Moniky Bancilon to szczypiornistki, które w dużej mierze stanowią o sile JKS-u.

A ten spisuje się nadspodziewanie dobrze. Dość powiedzieć, że ekipa z Jarosławia w trzech meczach odniosła trzy zwycięstwa. JKS ma na rozpisce spotkania z Piłką Ręczną Koszalin, Ruchem Chorzów oraz Startem Elbląg. Z tą ostatnią drużyną najbliższe rywalki Metraco Zagłębia zwyciężyły po rzutach karnych. Dorobek ośmiu punktów daje zespołowi wysokie trzecie miejsce w tabeli.

Lubinianki mają na swoim koncie sześć punktów, zdobytych w domowych meczach z Piotrcovią Piotrków Trybunalski i Piłką Ręczną Koszalin. W ostatnim meczu Miedziowe pokazały prawdziwy charakter i w końcówce przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

- Oglądałyśmy mecze Jarosławia i jesteśmy dobrze przygotowane do tego meczu. Po ostatniej przerwie na kadrę jesteśmy głodne gry, chcemy grać i chcemy wygrywać – mówi Zuzanna Ważna, obrotowa Metraco Zagłębia Lubin.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama