Poranny przegląd prasy

Katarzyna Górna-Drzewosz | Utworzono: 2016-09-27 08:45 | Zmodyfikowano: 2016-09-27 08:45
Poranny przegląd prasy - fot. archiwum radiowroclaw.pl
fot. archiwum radiowroclaw.pl

Robert Biedroń, dawniej znany głownie z działalności na rzecz homoseksualistów, dziś prezydent Słupska, już prawie jak Mesjasz. Wczoraj był gościem Wyborczej na żywo i rozprawiał o polityce tak, mniej więcej: dziś jest coraz mniej polityków, którzy mają marzenia, dlatego nie czekajcie na zbawiciela, bierzcie sprawy w swoje ręce.

Praca musi zgadzać się z grafikiem, nie ma żadnej dowolności, o tym dziś na żółtych stronach Dziennika Gazety Prawnej. Co zrobić, byśmy nie musieli pracować po 12 godzin, mając w umowie 8? Poczytajcie.

Dziennik pisze też o debatach politycznych, które przesądziły o tym, kto wygrał wybory prezydenckiej. Jak to będzie po - dla nas - nocnej debacie Clinton - Trump? 50/50, bo połowa Amerykanów to ludzie niezdecydowani - ani zwolennicy jednego, ani drugiego kandydata. Wiele wskazuje na to, ze kupią tego, który lepiej wypadł w debacie.

Fakt wyliczył Agnieszce Woźniak - Starak, dziennikarce i milionerce, że został jej rok na zajście w ciąże, że Martyna Wojciechowska jest na życiowym zakręcie, a Kasia Figura wciąż sądzi się ze swoim agresywnym mężem. I jeszcze Jacek Rozenek, były maż aktualnej żony Radka Majdana, o tym, że strasznie jest zazdrosny o szczęście jego byłej, i aktualnej pani Majdan.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.