Poranny przegląd prasy

Katarzyna Górna / Tomasz Sikora | Utworzono: 2016-10-19 09:00
Poranny przegląd prasy -

Legnica mówi tirom nie! Na rogatkach miasta, tuż przy zjeździe z A4 pojawi się policja i będzie pilnować, by tiry nie wjeżdżały do miasta. O co chodzi? O objazd. Na A 4 jest remont, a więc i korki i tiry objeżdżają go przez Legnicę, zalewając miasto korkami. O tym m.in dziś "Gazeta Wrocławska"

Czy kobiety rozstrzygną wynik wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych? Wg. "Rzeczpospolitej" może tak być, bo ostatnie dni kampanii pokazały, że większość kobiet zaczęła się buntować przeciw opiniom Trumpa nt. kobiet właśnie.

"Dziennik Gazeta Prawna" na żółtych stronach o tym, że samorządy robią sobie niebezpieczne zabawy. Sprawa wygląda tak: chcą wziąć pożyczkę, ale pożyczka w banku za droga. Chcą ominąć bank, gotowe są nawet zapłacić 70 proc więcej. Opłaca się ?

W dodatku "Wyborczej" dziś m.in o lekkich domach, które coraz chętnie, ale wciąż z dużą dozą niepewności buduje się w Polsce. Chodzi o domy z gotowych elementów. Robi się je w 2 miesiące, są ciepłe, wytrzymałe i tanie. Co może a o powinno budzić wątpliwości? Czytajcie "Wyborczą"

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.